Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Roma családtól lakást bérelni?...

Roma családtól lakást bérelni? Rengeteg rosszat hallottam róluk, mint albérlők. De főbérlőként milyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan helyzetbe kerültünk férjemmel, hogy találtunk egy albérletet, tetszik is, jó árban is van, a környék is bejön.

Viszont... a tulajok igazi nagy cigány család. Nem vagyok fajgyűlölő, nincs bajom egy rasszal sem, de most megijedtem mert mindenki óva int! Tényleg ennyire vészes lenne? Foglalót is kértek a költözésig. Persze szerződésig nem adok egy forintot sem, (senkinek sem adnék, nem csak nekik nem!!) de nem hiszem hogy ügyvéd előtt lesz az aláírás. Ha esetleg mégsem adják ki és nem adják vissza a foglalóm akkor hova fordulhatok? :S



2018. aug. 19. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Először én azokkal beszélnék , akik előtte vették ki a lakàst. Ügyvéd nélkül meg ne is foglalkozz velük.
2018. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Készülj fel a kalandra! Pl. legyen terved olyan esetekre, hogy mondjuk egyik reggel leakasztja a kábelt az áramszolgáltató, vagy ha két nagydarab surmó meglátogat és üres mellébeszélésnek veszik, hogy nem te vagy, akit keresnek...
2018. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Nehogy ott tartsunk már, hogy ügyvéddel kell albérletet kivenni. Keress nem cigó főbérlőt, ilyen egyszerű.
2018. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Semmi bajod sem lesz , bízz meg bennük fizess előre bármekkora összeget , nem kell ügyvéd sem ! A magyaroktól európaiaktól tarts mert igénytelen babonás aljas népség , uzsorázik öregezik pénzért lóért ad nőt koszosak ,a sitt is a fehérekkel van tele . A cigány meg a többi kultúra alapító elit iskolázott nép ellenben velünk alja trógerekkel ...
2018. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért ránézésre meg lehet határozni hogy az "alja-e" vagy a nemesebbik fajta. Azok tök normálisak.
2018. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
A tök normálisakról is ki tud derülni töredékmásodperc alatt, hogy legbelül hamisítatlan szabadgondolkodók, amint az tűnik az eredményhez vezető lépésnek.
2018. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"hamisítatlan szabadgondolkodók"


:))

2018. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még.
2018. aug. 20. 00:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást...
2018. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!