Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Olyan létezik hogy pl egy 15...

Olyan létezik hogy pl egy 15 milliós házba befektetek 6 milliót és a többit a banktól lakáshitelel kifizetem és törlesztem a hitelt?

Figyelt kérdés
persze csak a lakás van fedezetnek?

2018. nov. 4. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Na ezt most nem értem. Hülyülök?
2018. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mit nem értesz rajta?
2018. nov. 4. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
a befektetést
2018. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs házad csak 6 millióft-od de a ház 15 millió. na most ha befektetted a 6 milliót a 15 milliós házba arra tudsz felvenni lakáshitelt? fedezetnek maga a 15 milliós ház lenne, na így érted?
2018. nov. 4. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Ezt nem befektetésnek hívják hanem lakásvásárlásnak.

6 milliós önrésszel ha a hitelképesség egyéb feltételeinek megfelelsz akkor be tudsz hitelezni egy 15 millás házat.

2018. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Meg szeretnéd venni gondolom. A 6 millió nem befektetés, azt önrésznek hívják. 15 milliós ház esetén ez jó alap, erre szoktak a bankok hitelezni 9 milliót, ha az egyéb feltételeknek megfelelsz. És akkor igen, megveszed és törleszted 20-25 évig, vagy ahogy szeretnéd. Hogy mi lehet még elvárás, azt kérdezd ott ahol kölcsönkérnél(bank).
2018. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, azért érthetetlen a kérdésed, mert ez teljesen alap, szinte kizárólag így vesznek házat (kivéve ha megvan a pénz, vagy fordítva, plusz fedezet kell). Amit leírsz, az egy egyszerű lakáshitel.
2018. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem értettem mit akarsz... Így van ahogy írják. A 6 millió forintod önrèsz, a maradèkra pedig veszek fel hitelt, amihez ház lesz a fedezet.
2018. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!