Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik olyan hogy este...

Létezik olyan hogy este 23:00-kor ér rá egy nyugdíjas nő hogy a kiadó szobájat mutassa meg?

Figyelt kérdés
Nagyon idős állítólag a hölgy és vidékről utazik fel ilyen későn hogy a kiadó szobáját mutassa meg a hugomnak. Lehet hogy en gondolom rosszúl de ez nem emberi idő ilyen dolgok intézésére. Miért nem talált egy másik napot kipihenve hogy megmutassa azt a szobát! Próbáltam lebeszélni a hugom hogy ilyen későn ne menjen. Nem gondolom hogy ez ennyire sürgős lenne mindkettő oldalról hogy 23:00-kor találkozzanak.
2018. szept. 29. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kisérd el a húgodat, mert ez vagy egy pedofil állat, vagy pasi, vagy egy Los Vampiros:DD De hogy nem normális az tuti:D
2018. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszindulatúbb válasza:
83%
Menj vele, én is mennék a húgommal. Van elég sok flúgos nyugger, de többségük a tyúkokkal fekszik, tyúkokkal ébred, úgyhogy már csak kíváncsiságból is vele tartanék, hogy vajon majdnem éjfél körül mit akar egy fiatal lánytól egy "korrekt mamóka"... vagy éppen egy pörkölszaftos-mintájú trikós pókhasú tróger.
2018. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a baj nem tudok vele menni mert 3 het múlva szülök, járni is alig tudok. Nem tudom lebeszélni és mostmár nem is válaszol az üzenetemre hívásomra sem.

Remélem csak hogy nem lesz baj. Mondtam neki én is majd ha rád zárják a lakás ajtót akkor majd mondhatod magadnak miért nem hallgattál rám. Nem is értem az egészet vicc az egész. Valaki aki éppelméjü ilyet hall kineveti tuti a másikat. Egy idős nő ilyenkor felutazik vidékről csak hogy a kiadó szobáját megmutassa vicc.

2018. szept. 29. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Legalább annyit még lehetett volna beszélni, hogy hova megy és ha nem hív fel 5 percen belül, akkor csörgesd meg.
2018. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerűen nem hiszem, hogy nincs egy férfi családtag, vagy barát - neked vagy a húgodnak - aki elkísérné!

Ez nem tiszta úgy, az biztos!

Én 60 éves vagyok, de nincs az a pénz, amiért én este elinduljak bárhová! És nem azért mert félek, hanem mert addigra már hulla vagyok.

2018. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
jav.:nem tiszta ÜGY..
2018. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos erre már idő sem volt hogy kérdezzem hova megy. Annyira gyorsan lehadarta én meg ahogy ezt olvastam egyből reagáltam és próbáltam lebeszélni hogy ne mennyen. Végül már semmire sem reagált, hívásra sem.
2018. szept. 29. 22:16
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan furcsa, bár lehet, hogy nyugdíj mellett dolgozik, de akkor miért nem másnap reggel mutatja meg? Emiatt a furaság miatt értem meg az aggodalmadat, mert amúgy éjjel 11-kor sem kell jobban félni valakitől, mint délben. Az is egy időpont, nekem speciel sokkal épeszűbb, mint a hajnali 9, nem vagyok reggeli típus. Én is este néztem helyeket, de azért nem 11-kor. Aki estig dolgozik, az későn mutatja meg, erre kevésbé nem vonatkoznak a szokásos "emberi idő" szabályok, de itt tényleg nem értem, miért nem másnap mutatja meg, a nyugdíjas vissza akar utazni éjfélkor? Én a húgod helyében rákérdeztem volna, azt hiszem.
2018. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Kérjen meg bárkit, hogy kísérje el, nem egy nagy ügy.

De mondhatja azt is, hogy nem ér rá már olyan későn, mert alszik.

2018. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem valami baj van a kégli körül, valami olyan zavaró körülmény, ami eset 11-kor már nem látszik.

Természetesen nappali fényben is oda kell menni, és többször a környékre körülnézni.

2018. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!