Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek is igazságtalanul...

Szerintetek is igazságtalanul van elosztva a lakbér?

Figyelt kérdés

Még tavasszal összeköltöztem egy barátnőmmel, de sajnos a barátja elég sokat ott van. Az utóbbi két hónapban konkrétan minden nap.Innen megy dolgozni, itt alszik, fürdik, itt mosunk rá stb. Fizetni viszont még mindig csak felesben fizetünk. Szóba hoztam, multkr, hogy nem zavar, hogy ott van, de akkor osszuk el a rezsit, és mondta lakótársam, hohy ezt majd megbeszéljük, amikor a barátja nincs ott, de sajnos azóta ilyen nem volt.

Most megint eljött a fizetési idő, és ugyanúgy felesben fizetjük.

Szerintem ők ketten egymás közt elosztják, de szerintem felém nèzve ez igazságtalan.

Ti mit gondoltok?


2018. nov. 15. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled.
2018. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a bérbeadóval. Lehet, neki is lenne pár szava hozzá.
2018. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, onnantól, hogy mosógépet használ, ott fürdik és alszik, a harmad rezsit fizetném, a többit oldják meg. Ha nem tetszik neki, akkor beszélje meg a bérbeadóval. Ha csak átjárna a srác, esetleg lezuhanyozna, de nem aludna ott, akkor azért azzal nem foglalkoznék, de így már nem korrekt.
2018. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem korrekt, egyértelműen hülyére vesznek téged.
2018. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Koltoztesd te is oda a baratodat. Hamar eszbekapnak.
2018. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélnék a tulajjal.


Nem csak rezsi szempontjából gázos, hanem alapvetően. Az ember X számú másik egyén tudatában költözik be egy albérletbe, természetes,hogy zavarja, ha ez felborul.

2018. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem korrekt. Nekem is beköltözött anno a pasim a lakásomba annak ellenére, hogy neki volt sajátja, mert a szomszéd utcában dolgozott, otthonról pedig 3/4 óra lett volna neki az út. Teljesen természetes volt, hogy belefizet a rezsibe.
2018. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A rezsi harmadát minimum fizetnie kellene, de az lenne a legkorrektebb ha ezen felül még fizetne valamennyi lakbért is. Hisz ott lakik, ha a tulaj nem nyitott arra, hogy még egy ember ott legyen, akkor titokban, magatok között elosztjátok a lakbért.
2018. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na végre sikerült vele beszélnem, de nem nagyon lehetett szót érteni vele.

Azt mondta, hogy ha az én barátom itt lakna, ő nem várná el, hogy fizessen rezsit. Tehát még én vagyok a sz*r...

2018. nov. 29. 01:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hát nagyon nyomorult lehet a barátnőd, ha neki belefér, hogy bármilyen pasi helyett ti fizessétek a rezsit. Az még hagyján, hogy a sajátját "kitartja", de hogy elvárja, hogy ebbe te is beleadj, az már felháborító!

Én azt javasolnám, hogy kezdj el keresni másik albit, ezzel az idiótával meg szakítsd meg a barátságot!

2018. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!