Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nektek mennyire számít a...

Nektek mennyire számít a környezetpszichológia?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lakás, pontosabban szoba, kiváló áron, felújított, gépesített, modern bútorok, a belvárosban, annyi a szépséghibája, hogy ameddig az ember kinézne egy szép, életteli környezetre, ahol természet van, vagy éttermek, házak, az erkélyről szemben a patológiás intézet boncterme köszönt rá. A másik háztömb, ami igazából egy patológiás intézmény-komplexum, annak a tetőterén bonctermek vannak, kicsit messzebb, de mégis az a “szomszéd” tömb. És lényegében el lehet vonatkoztatni, de érdekelne a véleményetek, hogy ti el tudnátok-e, zavarna-e?
2018. nov. 17. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet büdös, ha elromlik a hűtője és a szellőzője.
2018. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szóval szerintem ennek megfelelően van beárazva.
2018. nov. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért romlana el? Inkább a tudatra kérdezem, zavarna-e. Kétlem, hogy elromlana
2018. nov. 17. 01:32
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyukám dolgozott kórházban és bizony, elromlott, az egész környék szagolta.
2018. nov. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szép az épület és a környék, akkor el tudsz vonatkoztatni, hiszen nem látsz semmit. Megszokod. Az ember ilyen, túlélésre termett. De ha neked rossz érzésed van, kevésbé tudod feldolgozni, akkor inkább nézelődj máshol, fontos, hogy jól érezd magad.
2018. nov. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha hiszel a szellemekben akkor nem ideális...
2018. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy albérletnél nem zavarna.

A lakás, a bérleti díj és a rezsi a fontos. Sajátot nem vennék ott, mert csökkenteném az eladási esélyeimet, egyesek tartózkodása miatt.

Persze ezen az alapon a temetők 3 km-es környékére sem építkezne senki és kórházba se lehetne menni, mert ott is haldokolnak, meghalnak napi rendszerességgel többen is.

2018. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, de miféle tartózkodás? A környezetemben mindenki engem néz bolondnak, hogy ennyi miatt nem venném ki azt a rohadt jó lakást, és hogy normális embert ilyen nem zavar. Hát ezért írtam ki a kérdést
2018. nov. 17. 10:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Tőlem kérdezed, hogy milyen tartózkodás?

Magadtól kellene kérdezned, hiszen TE tartózkodsz!... és biztos vannak elvétve még ilyenek.:)

Mint írtam is, engem nem zavarna, mert a születés és a halál az élet része, természetes folyamat.

Ellenben meggyőződésem, hogy olyan helyre nem szabad költözni, ahol az embernek - bármilyen szempontból - rossz érzése van már előre.

A környezetednek igaza van, de neked kell ott élned és ha téged zavar - mert zavar, különben a kérdés sem merült volna fel - akkor ne költözz oda!

2018. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Tök mindegy, amíg ezen gondolkodást már rég követték.
2018. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!