Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen lehetőségeim vannak...

Crazyxgirl kérdése:

Milyen lehetőségeim vannak önkormányzati/szociális lakásra vagy bármilyen egyéb megoldásra? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, még tanulok, rendszeresen sportolok 12 éve és aktív versenyző is vagyok. Pár hónap múlva nem lesz hova mennem és vmilyen megoldást kéne találnom ebben szeretnék segítséget kérni.

2018. dec. 14. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Helyi önkormányzat, szociális osztály.
2018. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem sok esélyed van szociális lakásra. Lista van. Elsősorban a többgyerekes családok vannak, majd jönnek a 3 majd 2 végén az 1 gyerekesek. A lista végtelenül hosszú.
2018. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmi.
2018. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi köze ennek ahhoz, hogy sportolsz és aktív versenyző is vagy? Semmi esélyed. Dolgozni kell, 150-200 ezres fizuból albérletet kivenni. Meg van pár hónapod, simán el tudsz helyezkedni akár gyárban, boltban, most karácsony előtt sok helyre keresnek embert, pár hónap alatt megvan a kaució és az első havi bérleti díj.
2018. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

"rendszeresen sportolok 12 éve és aktív versenyző is vagyok"


És akkor mi van?!

2018. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Amit írtál problémát szinte valamennyi fiatalra jellemző. Magadnak kell megoldást találni,esetleg szülői,baráti segítséggel.
2018. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
16%

Ne hallgass itt senkire ! !! főleg a sok negatív válaszolókkal ne. amivel semmit nem tudsz kezdeni max le építenek téged mert negatív érzésekkel fogalmaznak...

Már pedig te élhető választ szeretnél.



Én sem tudok konkrétumokat írni hogy ezt és ezt csináld és akkor meg van oldva minden viszont amolyan kezdeglegesbelépést tudok neked át adni

EZ A LEGJOBB AMIT TEHETEK

Szóval tény és való ez nehéz és körülményes téma amihez nem árt egy kis szerencse is.

Nem tudom tartózkodásilag hol keresel lakhatási helyet

de minnél nagyobb egy város annál élhetőb az esélyed is

Pl:Ismerősöm Egerben kezdetleges vállalkozóként fodrász fiatal 20+ éves és pár hónapon belül 2 lehetősége is akadt garzon lakásra nyílván a 2 lehetőség közül a jobbat választotta a garzon jellege Önkormányzat kezében lévő garzon és csak 1 festés kellett rá.


Tánácsolom neked hogy nagyon körülményesen nézz ennek utánna hogy benne legyél és értsd meg ennek a le folyási körülményeit

Nagyon figyelj ki vagy kikk által adod be a pályázatodat ezen sok múlik hogy milyen cég milyen könyvelővel adod be a kérelmedet ismerősöm egy nagyon jó könyvelő által adta be a pályázatát és 2 lehetőség is adott volt számára.

Szerintem az önkormányzati garzon lakásra nagyobb a jelenlegi esélyed próbáld azt fókuszálni.


És mellékesen mivel fiatal vagy, szeretnélek figyelmeztetni hogy ebben a szegmensben nagyon szeretik lehúzni az embert pénzileg ezért is ajánlottam hogy tudakozódj hogy is van ennek a folyamata ne hogy meg probáljanak át vágni vagy be csapni.



UI:

És NAGYON JÓ HOGY 12 ÉVE SPORTOLSZ ÉS VERSENYZEL IS AZ ADOTT SPORTBAN

ÉN IS SPORTOLOK ! !!

KÍVÁNOK NEKED SOK GYŐZELMET ÉS REMÉLEM KEVÉS VAGY NE IS LEGYEN SÉRÜLÉSEID

A MOZGÁS S A SPORT NAGYON SOKAT AD AZ EMBERNEK LEGFŐBBKÉPPEN EGÉSZSÉGET TESTILEG ÉS LELKILEG IS EGGYARÁNT

FIATAL VAGY SOK MEG PRÓBÁLTATÁS ÉS AKADÁLY FOG MÉG SZEMBE JÖNNI VELED.NE ILYEDJ MEG TŐLÜK BÍZOM BENNE HOGY MEG OLDOD ÉS ÁT ZÖKKENSZ A NEHÉZ PILLANATOKON IS


MINDEN JÓT NEKED !

23/F

2019. jan. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

ma 02:27

A gond az a jó tanácsoddal, hogy beszélsz hülyeségeket. Azért mert vállalkozó valaki nem lesz jogosult szociális lakásra. A szociális, önkormányzati lakások lényege, hogy hátrányos helyzetű többgyermekes családok pályázhatnak. A másik, hogy minden városban alap, hogy bárhol , bármelyik kerületben igényelsz önkormányzati/szociális lakást minimum 5 évet ott kell élned!!

10 éve várok 1 gyerekkel önkormányzati lakásra. ennyit erről hogy valaki nem segít.. De a kérdező bármikor bemehet az önkormányzathoz, és ott megkérdezheti, hogyan kaphat lakást..

2019. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!