Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet saját ízlés szerint?

Albérlet saját ízlés szerint?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva Budapestre költözöm és albérletet kell keresnem. Bútorozatlant,csakis! Nem akarok más cucca közé fészkelni, ráadásul annyira csúnyák vannak... Majd megveszek én mindent. 130 000-150 000 közt keresek lakást, nekem megfelel és vannak jók is, de nem elég jók.....nekem legalábbis.



Ha megbeszélem a tulajjal és akár szerződésbe is

foglaljuk, hogy:


amíg ott lakok, a falak színét,a padlót megváltoztathatom -nyilván szakemberekkel -, be is rendezném és minden költséget állok, úgy,hogy elköltözésemkor mindent az eredetei állapotába rendezek vissza/ manapság már nagyon jó átmeneti megoldások vannak akár falra, akár padlózatra /, akkor ebbe beleegyezne?



Létezhet ilyen megállapodás?



Van enteriőr-tervező végzettségem, szép, ízléses lenne

a végeredmény. Ha gondolja, minden tervemet be is mutatnám. Csak amilyen lakások vannak....még bútorozatlanul is... brutálisan rondák.


2019. márc. 20. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neked egy újépítésű, bútorozatlan lakás kellene.
2019. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"utolsó kommentelőt pedig eszi az irigység,ráadásul magából indul ki,hiszen ő csak egy szövegelő,aki mögött nincs produkció"

Nincs produkció mögöttem, csak 3 lakást adok ki Pesten és kiszűröm azokat akik mögött valóban nincs produkció, csak szövegmező...

Először mutass valamit fel, utánna legyen nagy szád.

2019. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha javítasz a lakás állapotán, és ezt a tulajdonos is így értékeli, akkor még kedvezőbb is lehet a bérleti díj.

Nekem van egy kiadásra szánt lakásom, amivel ezt megtehetnéd, a falak, nyílászárók és a padló kis renoválásra szorulnak, különben jó állapotú, 8 éve kialakított lakás. De nekem megfelelne, ha akár a burkolatokat is kicseréled amellett, hogy a fent ajánlott bérleti díjat megfizeted.

Írj egy mailcímet, nevet, ha érdekelnek a részletek.

2019. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt tulajdonosa válogatja. Nekem anno megengedték, hogy saját színekre festessem ki a lakást és nem kellett visszaállítanom elköltözéskor, sőt az lett a vége, hogy a tulaj kifizette a festést, mert rájött, hogy ez neki is jó.
2019. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem normális tulajdonossal simán megbeszélhető bizonyos fokú felújítás, rendbetétel. Ha nagyon bele sem kell fizetnie vagy növeled a lakás értékét akkor még örülni is fognak neki.


Én beköltözéskor mondtam, hogy kifesteném a szobát, mert ótvar retek volt. Végül állták az anyag költségeket, így jól néz ki a szoba és sokkal kevesebb pénzükbe került mint festőt hívni.


Nálunk ami nagyon ronda az ezer éves linóleum (panel). Simán mondanám, hogy szerzek nekik viszonylag jó áron pár négyzetméter anyagot és rakjunk le egy rendes PVC burkolatot meg toljunk egy tisztasági festést és rögtön jobban nézne ki minden.

2019. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!