Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten hogy tudnék olcsón...

Budapesten hogy tudnék olcsón szobát (akár koliszobát) foglalni nyárra egy hónapra?

Figyelt kérdés
Vidéki orvosin tanulok, és egy hónapos gyakorlatot fogok tölteni Budapesten (SOTE Klinikán). Ilyenkor tud az egyetem koliszobát biztosítani, és ha igen mennyiért? Vagy ha nem, akkor milyen lehetőségek vannak? Még időben lenne foglalni, ha vannak direkt ilyen szállások.

2019. márc. 21. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
én tökre nem tudom hogy ha orvosira jársz, akkor miért nincs annyi eszed hogy nem hívod fel a SOTE-t és kérdezed meg tőlük
2019. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván az az első, a kérdés arra irányul, hogyha ők nem tudják biztosítani és magamnak kell erről gondoskodni....
2019. márc. 21. 15:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Első körben tapasztalatok érdeklnének... Aztán majd őket is megkeresem ezzel. Csak nem azzal akarom náluk nyitni a beszélgetést, hogy adjanak szobát.
2019. márc. 21. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát pedig de, sőt a saját dékáni hivatalodban kéne kérdezd, vagy a gyakorlatot szervező tanárodtól. Nekem is furcsa ez... ez az oktatási intézmény hatáskörébe tartozik.
2019. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, én ezt nem tudtam, hogy kötelesek szállást biztosítani. Eddig minden gyakot a saját egyetememen csináltam.
2019. márc. 21. 15:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem első, hogy még a befogadó nyilatkozatot se küldték vissza.... Majd ha tényleg fix, meglesz az EÜ alkalmassági, megkérdezem, de addigis keresem a lehetőségeket. Ennyi.
2019. márc. 21. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron sokan adnak ki szobát azok akik hazamennek nyárra.

A Facebook on vannak csoportok, pl. Albérlet egyetemistáknak.

2019. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak kolik, amiket kiadnak nyáron szállásra, csak pl nincs net, és tele van külföldi bulizósokkal, akiktől nem tudsz majd aludni...
2019. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? F v. L ? Mikor kéne teljesítened a gyakorlatot? :)
2019. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
.
2019. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!