Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért mindig a kiadókat...

Miért mindig a kiadókat támadják, hogy sok amit kérnek? Benne vagyok néhány albis csoportban, és írják, hogy "nem sül le a bőr rólad szégyenedben"?

Figyelt kérdés

Ha nekem lenne kiadó lakásom vagy szobám, én is a legmagasabb áron próbálnám kiadni, amiért kiveszik.

Ki kell használni, hogy a termék (albérlet) iránt alacsony a kínálat, hiány van.



Van hogy szidkozódnak (nem tudom, biztos frusztrált albérlet keresők), amikor egy nem túl jó állapotú "lyukat" (18nm-es minigarzon) akarnak 150+rezsiért kiadni, vagy egy kis szobát rezsivel 100-ért.

Vagy csak egy ágyat egy szobában 60-70-ért.


Mégis sivalkodnak sokan, de a sivalkodásuk ellenére 2 nap múlva már nincs fent a hirdetés, mert elkelt. Vannak akiknek pénzük is van és fizetni is tudnak, nem csak sivalkodni, akkor mit foglalkozzon a sivalkodókkal?


Egyébként aki többet tud fizetni, annak van pénze, lehet hogy igényesebb és időben fizet, ha kárt okoz megtéríti, tehát én is ilyen bérlőt szeretnék.


2019. máj. 8. 10:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Sejtem, melyik facebook csoportrók van szó. Nos, facebookon ilyen csoportokban egyre többen vannak olyanok, akik csak azért vannak jelen, hogy trollkodjanak és szidják a bérbeadót. Valójában nem keresnek albérletet, de facen a hozzászólásokban kellően ki tudják fröcsögni minden bánatukat, vélt sérelmüket. Bezzeg, ha ők lennének bérbeadók, ők se adnák piaci ár alatt, sőt... Biztos vagyok benne, hogy ők jelentősen túlárazva adnák ki a lakásukat.
2019. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
84%

Debrecenben vagyok bérlő. Megértem a bérbeadót is, abból a szempontból mindenképp, hogy neki a lakás kiadása fix bevételi forrás, és én sem mondanám azt a munkaadómnak például, hogy ooo főnök láttam milyen sokat adózol utánam, elég lesz a fizum fele is.


Viszont bérlőként, ráadásul diákként majdnem elsírtam magam, hogy alig találok olyan lakást,aminek akár a felét ki tudnám fizetni munka mellett, szobát pedig nem bérlek olyan feltétellel, hogy havi 50+ 20000 a rezsi 1/3a, és még szenvedhetek is ha olyanok a lakótársak. Csodaszámba ment, hogy találtam 80ért lakást, ezt már éjszakai munkákkal ki tudom fizetni. És hovatovább, méginkább megértettem azt, hogy emelik az árakat,ugyanis az előttünk lakó pasi 2 hónap alatt akkora retket teremtett a lakásban, hogy 3 napig súroltam és fertőtlenítettem, a sütő meg a kajamaradékokkal együtt ment a kukába, vettem bele nekik másikat (segítettek kicserélni, így otthagyom ha elmegyek)... Szóval nem mindegy, a tulajnak sem, hogy mit tud kifizetni, és milyen háttérrel rendelkezik a bérlő, illetve mekkora összegű kaució marad arra, hogy egy esetleges szemetdombot eltakaritson egyegy degenerált után.


Viszont botrányos volt,amit keresés közben tapasztaltam.. nem egy helyen a feltételek :120+rezsi+3havi kaucio, huto nincs, csak egy ágy, szék.. Vagy épp szoba,80+rezsi+te takarits mindig,es fozz a másikra is heti 2x..Vagy épp fizess 100e felett,de szerződés nélkül... és ezt hónapok óta hirdetik, az ilyen esetekben egyetértek azzal,hogy a pejparipa meretes himbilimbijet a popojukba.

2019. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert nevetségesen irreális árakat kérnek. Én értem, hogy ők sokat akarnak keresni, teljesen logikus, csak akkor is nonszensz.
2019. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!