Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Dunaújvárosban kiadó szoba...

Dunaújvárosban kiadó szoba pár napra?

Figyelt kérdés
Megyek rockmaratonra, viszont nem szeretnek sátrazni, így szükségem lenne valami szobára, arra a pár napra. Valami ötlet, hogy hol keressek? 10k/éjszaka apartmanokat ha lehet hagyjuk.

2019. máj. 13. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mennyi a maximum, amit ki tudnál fizetni? Itt élek, próbálok segíteni. A Dunaferr hotelben lehet már 6000 ft-ért is szobát kapni, 2 ágyas, saját fürdővel,kishűtővel, tv-vel, nem egy luxus, de annál olcsóbb nemigen van. Ez egy ormótlan panel épület a város másik végén a Szalki-szigethez képest, de busszal (24-es végig visz, 29-es közel rak le)le tudsz jutni, 240 ft egy jegy, igaz, ez éjjel nem közlekedik, de munkanapokon már 5.15-től jár a 24-es például. Mondjuk a taxi sem drága, pláne ha más is jönne fel veled a városba s megosztjátok, mert a legtöbb szolgáltató fix áras és éjjel is hazavisz ezres alatt. Kissé spiccesen, de amúgy is azért a szigettől az Építők útja eleje messze van. Amit én még javasolni tudnék, az az, hogy szerencsére van időd még, így szerintem lépj be a facebook-on egy helyi csoportba és ott írd le a problémát, lehet olyasmit is tudnak javasolni, amire én nem is gondolok. A helyiek közül is sokan lejárnak, az is elképzelhető, hogy ha akad hasonszőrű fiatal, aki maga is albérletben van, némi pénzmag ellenében pár napra befogadna, akkor az a havi bérleti díja neki is alacsonyabb és te is jól jársz. Egy próbát megér. Tapasztalatom szerint, ami a leginkább pörög csoport és viszonylag sok tag is van (majd 15 ezer) az a "Dunaújvárosban és környékén láttam, hallottam, találtam", itt vagyok én is tag. Lehet megérné jelentkezni a csoportba, talán tudnak segíteni, aztán törlöd a tagságot, ha már nem aktuális. Hirtelen ennyi jutott az eszembe, amiket én tudok szállásokat is sajnos drágábbak és a fősulis kolesznál működő Hotel Kerpely sem olcsó. Még vannak középiskolai koleszok is és olyankor már ugye tanévnek rég vége, de én nem tudok róla, hogy adnának ki szobát. A kemping lenne a legjobb, mert az gyakorlatilag ott van ahol a program, de 18 rugó egyedül tényleg sok, ha nincsen senki, akivel megoszd, mert 3 főnek már az is elfogadható, 4-nek meg pláne. Hátha a csoportban tudnak javasolni még valamit, mint mindenhol vannak ott is surmó tagok szép számmal, akik ha tehetnék a rockmaratont is betiltanák, mert halni készülnek attól, hogy felhozza a víz és a szél pár napig a hangokat és jujj a sokrosszarcúzüllöttrocker és már dobálják is a keresztet, meg locsolják a szenteltvizet, de tutira akadnak majd, akik segítőkészen próbálnak ötletelni Veled, hogyan is járnál a legjobban.
2019. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi akkor az lesz, 4 napot maradnék júl 8-án érkezek és 12-én reggel távozom.

20-30 ezer forintot tudok erre szánni és nem kenne hátrány, ha egy Duna-parti séta lenne, még ha majd 1 órás is.

2019. máj. 14. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!