Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kell -e birósági végzés ahoz,...

Kell -e birósági végzés ahoz, hogy valakit kitegyek az albérletből ha nem akkar kikőltőzni?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha oda megyek a rendőrel és a végrehajtóval?
2019. máj. 16. 20:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
10: És nem vitték bíróságra az ügyet? Csak mert akkor neki adnak igazat, nem jogszerű ezt megtenni vele. Sajnos.
2019. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

# 10


Akkor végül is 2 tanú jelenlétében követsz el magánlaksértés? Az miért jó neked, hogy ezt tanúsítják?

2019. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

#11

Nem mondod komolyan, hogy van élő ember, aki elmegy a bíróságra, hogy:

Szeretném beperelni Gipsz Jakabot, mert ingyen lakom a lakásában, 3 hónapja nem fizetek rezsit sem, a jövőben sem fogok és lecserélte a zárat!

Lehet, hogy a nyakatekert törvények értelmében vissza kellene engedni, de ezzel még nem próbálkozott egyik sem. De ha mégis lenne mersze és pofája valamelyiknek, akkor nem lenne villanya, gáza, vize - mert ln nem fizetek más helyett - és nem lenne bejárati ajtaja, mert ahhoz meg nekem van jogom!

2019. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

#12

Egy nem fizető "bérlőnek" nincs magánlaka! Magánlaka addig van, míg fizet.

Magánlakom nekem van, mert enyém a lakás.

De engem rohadtul nem érdekel, hogy mit jogászkodtok itt, én nem vagyok jótékonysági intézmény, ti meg úgy csináljátok, ahogy akarjátok! Én meg így csinálom.

2019. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
13: Én úgy hallom, jellemzően elmennek a bíróságra és nyernek. Sőt, mivel bűncselekeményt követsz el, a rendőrségre is szoktak menni, és bizony nekik szerez érvényt a rendőrség AZONNAL. Ezért kérdeztem!
2019. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%

Meg hogy éred el, hogy ne legyen otthon elegendő ideig, hogy kipakolhasd és a zárat kicserélhesd?

Mert azt nem hiszem, hogy tétlenül nézi.

2019. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Mert azt értem, hogy te nem veszed igénybe a hatóságot, de ő igénybeveheti, és abban az esetben őt visszaköltöztetik, valamint ellened büntetőeljárás indul több váddal.
2019. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%

- Jó napot kívánok ügyvéd úr, szeretném igénybe venni a szolgáltatásait súlyos tíz meg százezrekért.

- Jó napot kedves uram, miben segíthetek?

- Több százezres tartozásom van és nem engednek be a lakásba, amit bérle... hát ahol a cuccaim voltak.

- Érdeklődhetnék afelöl, hogy ez esetben hogy fog engem kifizetni?

- Hát... becsszó, következő hónapban megadom!

- A viszont látásra!

Emberünk átballag a rendőrségre.

- Jó napot kívánok törzsszászlós uram!

- 'napot, gyilkosság, nemi erőszak vagy illegális bevándorlót látott?

- Egyik sem.

- Isten áldja, arra az ajtó.

2019. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18: A net meg az ismeretségi köröm ilyen sztorikkal van tele: https://www.youtube.com/watch?v=wyry11Y9U2g
2019. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2019. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!