Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti mennétek albérletbe a...

Ti mennétek albérletbe a helyembe?

Figyelt kérdés
A sztori röviden: 28 éves srác és 26 éves lány. Lassan 2 éve együtt vagyunk. Fizetésünk országosan jónak számít, nekem mindennel együtt kb 320-330 ezer, a barátnőmnek 220-230 ezer között mozog, hónaptól függően. (Prémium függő). Győrben kb 90-100 ezer egy egy albérlet, amibe beköltöznénk. Kettőnknek kb kicsivel több, mint 3 millió megtakarítása van. Én inkább saját lakásra gyűjtenék még egy évig, hogy saját lakáshoz önerőnk legyen, barátnőm inkább menne albérletbe. Mit tennétek a helyembe? Mindketten imádjuk egymást, gyereket szeretnék stb... Én nagyon családcentrikus vagyok, és az egómat kicsit sértené, ha esetleg a kisbaba albérletbe születne. Mi a véleményetek?
2019. máj. 24. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Én lakásra gyűjtenék, illetve tesszük is. Így évi 3 - 3,5 millliót félre tudunk tenni
2019. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Neked hogy otthon élsz évente 2 milliót félre kéne tenned egyedül ilyen fizetéssel....
2019. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem mennék albérletbe, ha lakásra gyűjtök és nem kell menekülnöm otthonról.
2019. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2. 2 éve szálltam az előző kapcsolatomból kb 0-val. Azóta raktam félre meg volt egy autócserém. Semmi extrára nem költöttem.
2019. máj. 24. 18:33
 5/20 anonim ***** válasza:
11%

Na látod ez itt a gond.

Az autó.

Vagy lakás, vagy autó.

A kettő együtt nem megy.

Vagy autó nélkül nem jött volna össze a csaj?😂😂😂

Autó mellett nem lehet spórolni.

Nekem előbb volt vagy 2 lakásom, mire vettem egy autót.

2019. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy 14 éves, kb 1.2 millió Ft-os autót vettem, irigykedj nyugodtan, kb 2 hónapja. Már másfél éve együtt voltam a barátnőmmel, mire ezt a hatalmas luxust megengedtem magamnak :P Szerintem Európában ez nem számít különlegesen nagy számnak, de még itt Magyarországon sem, mivel a magyar járműpark átlagát hozza a kocsi. Évi 25 ezer km-t nem szeretnék buszozni, ugyanis annyit járok éves szinten autóval.
2019. máj. 24. 19:08
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja, és nem a nagyon prolipukkasztó (értsd 1.0 Swiftel vagy 1.2 Astrával járó) Audi/BMW/Merci szentháromság közül választottam, hanem egy Skoda Superbet vettem
2019. máj. 24. 19:11
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
1. Vagyok, nekem is van autóm megis felre tudok tenni évi 2 milliót, pedig én csak 250.000-et viszek haza. Manapság nem egy nagy dolog egy autót fenntartani. Ha nem lenne, akkor kb. 400.000-el lenne több pénzem 1 év utan, viszont nekem nem éri meg mindenáron spórolni
2019. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Kicsirigó!

Én nálad jóval gazdagabb akta sem irigykedem, 5 lakásom van.

Azt próbáltam kifejteni, hogy havonta kb. 20000 ft-ba kerül egy autó ( kötelező, olajcsere, műszaki, súlyadó, stb.), és akkor még nem tankoltál egy forintot sem, nem mentél egy métert sem.

Pláne egy ilyen öreg verdát még javitattni is kell.

Így nem lehet spórolni.

De látom nem sikerült megértened.

2019. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
De kit érdekel, hogy mennyi lakásod van? Kérdezte valaki? Nekem is van, még is spórolok másikra, mintha az nem lenne, és autó mellett is bőven meg lehet ezt tenni. Nekem a benzin max 20.000 ft havonta, olajcsere meg evente 1x aktuális, műszaki 2 évente, kerékcsere még ami kiadás, ezekkel együtt sem.jön ki havi 50 ezerre az autó
2019. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!