Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Albérlet

A kérdés

Miskolc Macropolis vélemény?

Aki macropolisban lakik/lakott, vagy tudja milyen lakások vannak ott tudna nekem kicsit mesélni? Tiszta, nincsenek csótányok/egerek? Mennyi szokott a rezsi lenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Miskolc, macropolis, albérlet, lakás

jún. 12. 17:36  Privát üzenet  

A válaszok

A Macropolis egy közel újépítésű normális lakópark, viszonylag magas lakásárakkal. Tiszta természetesen és nincsenek csótányok, egerek...

A rezsi pedig átlagos korszerű lakóházra jellemző, mérettől és használattól függ.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 22:08 Privát üzenet
Nemrég épült, elég drága, közel a belvároshoz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont tegnap 14:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolcon Avas milyen hely most?
Melyik várost ajánljátok Budapestről kiköltözni?
Egyedül szeretnék miskolci albérletbe költözni. Kis méretű, távfűtéses panel lenne. Milyen mértékű rezsire számíthatok?
Hogyan keressek lakótársat? Ilyenkor nekem kell feltételek szabni vagy ez hogy működik? Előnye hátránya? 20/L
Miskolcon szeretnék albérletbe menni munkám miatt. Vajon így jól ki jönnék? Egyedül lakás milyen? Több lent, tapasztalatokra is kíváncsi vagyok!
Vodafone Macropolis Miskolc nyitvatartás?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Albérlet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!