Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Cica a lakasban?

Cica a lakasban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kerdesem lenne hogy bekoltoztem egy lakasba ahova a foberlo engedelyezte a macskamat. Irasb3li szerzodesbe nem. Volt feltuntetve viszont csak az hogy allat nem lehet. Mondtam neki hogy nem ezt beszeltuk meg de mondta hogy semmi gond a macska ok. Bekoltoztem es fel ev utan a semmiből kozolte hogy mostmar a macska sem lehet a lakasba se mas allat. Viszont nem tudtam megvalni a lakastol es mivel egy evre kotottem a szerzodest nem is valtam tole meg. A helyzet a kovetkezo. Titokba tartottam ugye a cicamat, letelt az egy ev es utolag megtudta a szomszedtol hogy itt volt a cicam tovabbra is. Viszont nem egybol koltoztem ki a lakasbol hanem egy honapal kesobb amit persze kifizettem plusszba. Viszont arrol. Mar semmilyen szerzodes es papir nem volt. Azzal fenyeget hogy szerzodes szegeser feljelent. Megteheti ezt igy? Utolso honaprol derult ki hogy ott a cicam. Amikor nincs arrol eppen papír. Mert ugye igy hogy szerzodes nincs arrol a honaprol nem tud arr hivatkozni. Nem jarhat emiatt rosszabbul o hogy arra a honapra feketen adta ki? Ennyiert fellehet jelenteni valakit?

2019. júl. 10. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Jelentsen fel nyugodtan. Már csak az a kérdés, hogy mivel bizonyítaná, hogy a macskád a házban volt? A szomszéd lenne a korona tanú vagy mi? :D

Ez kicsit már ilyen tv2 "családi titkok" színvonal.

Ha a macskád összeszarta volna a lakást és szétkarmolta volna a berendezést akkor megérteném ezt a fenyegetőzést. Az más kérdés hogy akkor sem menne semmire, mivel bizonyítani is tudni kell.

Ez már csak ilyen vergődés a részéről, gondolom a szomszéd mikor bemószerolt nála, akkor összeomlott a kis világa hogy volt aki nem alázkodott meg a parancsára.


Persze részedről is bunkóság volt sunyiba tovább ott tartani a macskát, de az ember is megéri a pénzét ha ilyenen vergődik főleg hogy már múltidőről beszélünk.

2019. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom de nem tudtam hova tenni es mivel szoban igy allapodtunk meg nem ertettem a miertjet. Kikoltozni nem akartam mert bukom a kaukciot. Ezert lett titokban. Amugy mar addigra elkoltoztem mire ez kiderult. Tehat alairtuk a papirokat is. Csak utolag felkeresett ezzel es most ideges vagyok. De igy aztan hogy belegondoltam hogy o meg egy ket honapig szerzodes nelkul adta ki a lakasat lehet nem nekem tenne kart hanem maganak.. Koszi a valaszt 😀
2019. júl. 10. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már aláírtátok, akkor végképp le van zárva
2019. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Ez egy idióta. Bizonyítsa be, hogy ott lakott a macskád! Nyugodtan tagadd le, a mocskos szomszéd meg elmehet az ávós, jelentgetős anyjába.
2019. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi megnUgodtam kicsit 😊 vegso esetbe szerzodest se tud felmutatni igy nincs amit. Megszeghettem 😀😀
2019. júl. 10. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de szerinted ki nem szarja le, hogy utólag kiderült valami egy macskával kapcsolatban? Most komolyan, hol jelent fel? Tessék már egy kicsit gondolkodni.
2019. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a bíróság, ami foglalkozna ezzel az üggyel.
2019. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek.arra hivatkozott hogy szerzodes szeges miatt jelent.
2019. júl. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!