Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pécs mely részén érdemes...

Pécs mely részén érdemes olyan lakást venni, ami könnyen kiadható albérletbe?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10

Kedves 10-es gyakorlatilag azt igazoltad, amit leírtam.

"... két hónap után feladta, ...elvoltak a 3 napos kukával"

Pont erről beszéltem.

Én nem járkálok senki nyakára, annál is inkább, mert 250 km-re lakom onnan, de nem szeretném, hogy egy ilyesmi csapat miatt megint csótányirtást kellene tartani. Jobb a békesség!

Nekem a 30-tól felfelé korú, egyedülálló férfiak, vagy a gyerektelen 25-30 éves párok váltak be idáig a legjobban.

Természetesen mindenki annak adja ki a lakását, akinek akarja, de a tanácsaim a kérdezőnek nem légből kapottak, megtapasztalás van mögötte. Aztán vagy megfogadja,vagy nem!

2019. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mecsekoldalban is érdemes gondolkodni. Ott lakom,Pécs legjobb környéke,busszal jól megközelíthető helyei vannak,családoknak és hallgatóknak is szoktak arra felé kiadni albérletet. Viszont itt vannak a legdrágább ingatlan árak.
2019. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A Mecsekoldal milyen messzire van a Belvárostól?
2019. júl. 15. 10:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 20-25 perc alatt begyaloglok,a Bálicsi út alsóbb szakaszán lakom.
2019. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Még egy kérdésem lenne: A Magnum lakópark (Tildy Zoltán utca)milyen? Messze van a Belvárostól? Ott láttam nagyon szép lakást 11,8-ért. Ez az ár nekem épp beleférne.

Gondolom, a Mecsek oldal ennél drágább.

2019. júl. 15. 13:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Az eléggé kint van. Onnét kocsival,busszal,biciklivel lehet bejutni.
2019. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kocsi per pill nincs, de még lehet. Bringa van, és a busz is okés, ha elég sűrűn jár.

Terveim szerint egyelőre albérletben adnám ki, de később, ha találnék állást Pécsen, akkor talán oda is költöznék. Ezért keresek olyan lakást, amit később magamnak is el tudnék képzelni. (Egyedülálló vagyok.)

Sajnos Budapesten és az agglomerációban 12-13 millióért szinte csak apró putrit kapnék rossz környéken. Láttam már pár ilyet, hát... lehangoló volt.

Köszi!

2019. júl. 15. 15:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező találtál végül lakást? Merrefelé vettél?
2020. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!