Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az orosz gyártmányú satuk...

Az orosz gyártmányú satuk mennyire tartósak, mennyire van bennük anyag, mennyire törékenyek? Érdemes ilyet venni? Tapasztalatok? Ilyenre gondoltam www.olx. Ua/obyavlenie/tiski-povorotnye-pzsm-sssr-IDDZtwm. Html

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orosz termékek látványra nem szépek,de nem sajnálják az anyagot belőlük .
2019. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
orosz acél nagyon jó. Illetve a régi magyar satuk nagyon jók még. A maiak kialakítása elég vacak.
2019. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ha erre gondoltál akkor én inkább kihagynám ezt a helyedben.

2019. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért? Olyan rossz lenne? Egy jó satut szeretnék lehetőleg olyat amibe van anyag és csak 1x kelljen megvenni, míg élek kiszolgáljon, nem kalapálnék rajta, arra ott a sínvas
2019. júl. 28. 18:41
 5/10 A kérdező kommentje:
A mai gyártmányok silányabbak? Vagy rosszabb minőségűek és nincs bennük anyag?
2019. júl. 28. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy normális satu 50 ezernél kezdődik.

Mostanság elárasztották a piacot ezek az olcsó kínai öntvény szarok 8-15 ezerért, ha nagyon meghúzod akkor simán kettészakad a pofája.

Mondjuk attól függ mire akarod használni, mert ha egy darab szeget akart belefogni akkor arra simán jó. Viszont komolyabb munkákra alkalmatlan.

Nekem van egy régi 80 kilós magyar satum, na az kiszolgál életed végéig. Ha teheted te is vegyél valami békebeli magyar satut, a jófogáson van fent egy csomó.

2019. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
jofogás
2019. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek hogy egy mai satut ha meghúzok normálisan akkor kettétörik valamelyik része, 125mm elég lenne, nem célom ütni verni, de ha rendeltetés szerűen használom akkor eben az életben ne kelljen másikat venni
2019. júl. 28. 21:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Otthoni kendácsolós munkákra kell, autószereléshez, hegesztéshez, hajlításokhoz. Az előző ami volt eltört az egy régi kv 120mm volt
2019. júl. 28. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Hoztak egyet nekem is, ami azt illeti, nehéz volt, de eléggé ócskának nézett ki, olyan lötyögés volt a pofájában, hogy ihaj. Elajándékoztam.

Igaz, csak 12 ezer volt.

Nekem egy ehhez hasonló facom satum van, ég és föld volt a különbség.

[link]

2019. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!