Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet felújításhoz...

Hogyan lehet felújításhoz költségvetést készíteni? Sehol nem találok konkrét árakat (nm árak pl födémre, tetőre, ilyesmire) és így nem tudok kalkulálni. Hol nézzem?

Figyelt kérdés
Nem kellene pontos, forintra, csak szeretném hozzávetőlegesen tudni, hogy ne az legyen, hogy nekiesünk a kellő összeg felével...
2010. júl. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
menj el tüzépekre és kérdezgess, kérj árajánlatokat.
2010. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ott indul a gondom, hogy nő vagyok, és fogalmam sincsen, hogy mit hogyan kell egyáltalán kiszámolni (mennyiségeket, stb). Azzal, hogy tudom a cement árát például, még fogalmam sincsen, hogy mennyi fog belőle kelleni. Tudom, kérdezzek meg férfit a közelemben. Kérdeznék én, de aki van, az még annyira sem ért hozzá, mint én. Nincsen semmi olyan oldal, ahol segítséget lehet találni?
2010. júl. 11. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha nézegetsz a neten különböző gyártókat, akkor szerintem sok mindent megtudhatsz a termékeikről, de ha egy tüzépbe elmész és mondod, hogy segítsenek kiszámolni, akkor azt biztos, hogy megteszik neked!
2010. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a gyártóknak általában vannak olyan emberei, akik kimennek és felmérik pl: zsindely, vagy cserép...
2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ezek szerint jól gondoltam: nincs egyszerűbb megoldás :) A teljes sztorihoz hozzá tartozik, hogy jelenleg 200 km-re élek a felújítandó háztól, ezért nem nagyon merek itt árajánlatot kérni, de majd megoldom :) Köszönöm szépen mindenkinek azért a segítséget, rendesek vagytok :)
2010. júl. 11. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress egy szakembert, az megmondja hogy mi mennyibe kerül.
2010. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan szakembert ott,ahol a ház van,aki a ház statikai állapotát is felméri! Ne kőművest! Ő a költségvetést is elvégzi. Nekünk 20.000.-ért dolgozott.Ha enélkül újítod fel a házat,akkor később komoly meglepetések érhetnek. Pl. a villany,vagy a vízvezeték,vagy a fal állapota rossz stb. Akkor kezdheted előlről a felújítást! Egy ismerősőm járt így. Inkább most fizess valakinek egy kisebb összeget,mint később sokkal többet.
2010. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
keress építési vállakozókat, kérj tőlük árajánlatot(anyagszükséglet számítással) ez ingyen van. amelyik pénzt kér ezért, felejtsd el komolytalan. Minél többtől kérsz, annál pontosabb lesz az összeg.
2010. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Itt tudsz kiírni rá pályázatot: [link]

Ha nem tetszenek az árajánlatok amiket kapsz, akkor nyilván nem kell egyiket sem elfogadnod

2010. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!