Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ablakra fólia, amire lehet...

Ablakra fólia, amire lehet írni filccel?

Figyelt kérdés
Szeretnék táblafilccel írni az ablakra, de nem akarom, hogy nyoma maradjon, illetve azt szeretném, hogy le lehessen törölni, mintha egy tábla lenne. Vannak olyan védőfóliák, vagy akár vmi random nem erre szánt, de erre is alkalmas fólia, amit felrakhatnék az ablakra?
2019. júl. 29. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

és ha simán az ablakra írnál ilyennel?

[link]

2019. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszi! :)

Igazából az eredeti ötletem egy tábla lett volna a szobámba, de kicsit drágának találom őket, és erre kerestem alternatívát. Most eszembe jutott, hogy ha vennék valami plexi lapot, akkor gondolom ez az ablakfilc arra ugyanúgy működne, viszont ezek nagyon hajlékonyak, szóval valamivel ki kéne merevíteni. Mi lehet egy olcsó megoldás szerintetek?

2019. júl. 29. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Plexi árakat néztél? Mert utolsó emlékeim szerint nem olcsók, sőt elég drágák.
2019. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


A vastagsággal tényleg eléggé nőnek az árak, de ez szerintem egész elfogadható.

2019. júl. 30. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nem értem minek a plexi, ha az üvegről lejönnek ezek a filcek?

plexit vágni egy rémálom, karcolódik, statikusan feltöltődik, minden piszkot magához vonz

2019. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A plexit a négy sarkánál felcsavarozod a falra, és már nem is hajlik. ilyen egyszerű. Mögéje meg teszel olyan színű kartonlapot amilyet akarsz.
2019. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!