Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felültöltős whirlpool mosógép...

Felültöltős whirlpool mosógép mellékelt mosószertartályát szét lehet szedni ennél jobban is?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 12. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. aug. 12. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok, én még eddig sem jutottam.
2019. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Öntöttem bele az öblítőt, aztán alul meg folyt ki belőle. Szerintem nincs eltörve (mitől is törött volna el, nem mozgó alkatrész és nem üti-veri semmi). Megnéztem alaposabban, bele volt szappanosodva a...korábbi visszamaradó öblítőrészek..vagy mi...vagy oda jutott valahogy mosópor...csak ötletelgetek. Öntöttem bele ecetet, forró vizet, rázogattam...meg hideg zsíroldót is fújattam bele (azt csak azért, mert gondoltam, ártani csak nem árt....aztán hátha éppen használ. Na, a lényeg, hogy elég jól kitisztogattam belőle azt a szappanos-féle szutykot. Majd holnap, ha mosok, a többi kiderül (folyat-e még)....sztem nem fog. De, biztos, ami biztos, még "széjjelebb is " szedném, ha lehet, csak ebben nem vagyok biztos (azért kérdeztem). Üdv.
2019. aug. 12. 18:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig simán szét lehet szedni. Első lépcső ugye a mosogép ajtójáról levenni az egészet, a két oldalsó gomb egyidejű nyomásával. Aztán, ha már kezünkben van a cucc, a két oldalát széthúzva kipattintható belőle az a belső rész, amit el is küldtem fotó(k)on.
2019. aug. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!