Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 5x25-ös pallója van valamelyik...

5x25-ös pallója van valamelyik budapesti vagy Északkelet-Pest megyei fatelepnek?

Figyelt kérdés
Nem webáruházak és fűrészüzemek különleges méret megrendelési lehetőségeire gondolok, hanem ahol bemész, megveszed, azt kisétálsz vele. Csak néhány rövidebb darab kéne, akármilyen nyakukon maradt, de normális állapotú vágási maradék is megteszi...

2019. aug. 26. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem standard méret, úgyhogy vagy rendelsz, vagy ragasztasz.
2019. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már találkoztam ilyen szelezett pallóval, de hogy hol lett véve már nem emlékszem.
2019. aug. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát lehet, hogy csak nekünk volt mindig épp szerencsénk, de 20-30-40 éve akármelyik tüzépről gond nélkül vittük ezt a méretet, csodálkoztam is, hogy most mért nincsen. Az összes lépcsőfok, pad, emeletpadló... ilyenekből van nálunk. Néhány kültéri dolog már cserére szorulna, meglehetősen gagyin nézne ki 5x20-ashoz toldott 5x5-ösökkel megoldani mindent, pláne szem előtt lévő dolgoknál. Pont az lenne a cél, hogy jobban nézzen ki, mint most, és egyben legyen, mert az idő már nagyon széthasogatta hosszában a naptól, víztől, hótól védetlen példányokat.


Feltételezem, hogy 100 tüzépből 1-nek csak van véletlen, persze tudom, sok esélye nincsen, hogy nekem itt szóljanak... Nem sűrgős, csak hátha mégis van valahol. Azért köszi a válaszokat!

2019. aug. 27. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Grandács
2019. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár a honlapjuk szerint ott is csak külön rendelésre készül, eléggé borsos áron, alapból nem írják, hogy lenne. Majd megpróbálok a saját falumban vágatni, azt legalább haza bírnám még négykézláb is vonszolni, az se utolsó szempont...
2019. aug. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!