Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Zuhanykabin görgőbe lehet cserélni csapágyat?

szept. 11. 21:35  Privát üzenet  

A válasz
ssaa nevű felhasználó válasza:

Nem láttam még csapágyas görgőt, de létezhet.

Vegyél inkább kész görgőt. Egyszerűbb beszerelni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 12. 10:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kínai fűkasza szöghajtás csapágyát hogy lehet kiszedni?
Zuhanykabin csaptelep hosszabb ideig nem volt használva, valószínűleg elvizkövesedett. Szeretném szétszerelni, de nem tudom, hogy kell. A szerelőnyílás (lyuk) megvan, de onnan...
Konlon nevű kínai csapágyat be merjem tenni utánfutó féltengely végére? Hol mutatkozhat meg a gyenge minőség?
Kör keresztmetszetű csőre hogyan kell rögzíteni egy csapágyat, hogy egy pozícióban maradjon. Arra gondoltam, hogy két oldalról egy egy alátéttel (ami a belső gyűrűhöz ér)...
Lakókocsi zuhanykabin átalakítási ötleteitek vannak?
Stihl 026 os fűrészbe milyen márkájú csapágyat vegyek? Skf, Koyo, Fag?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!