Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehetne megvezetni a...

Hogyan lehetne megvezetni a flex-et, hogy egyenesen vágjon?

Figyelt kérdés
Lehet, idővel belejön az ember! Az én első vágásom eléggé kunkori lett. Most 400x400x40 beton járólapot vágnék ketté átlósan 2 db háromszögbe. Szeretném, ha nagyjából egyenes lenne a vágás.

#egyenes vágás
2019. szept. 23. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogass rá egy vezetőt a járólapra. Kisebb szögvas, laposvas; ès a mellett vágjad. De az egyenes tartásra figyelni kell, a lap függöbe legyen.

Először huzogassad a felületen vègig, hogy legyen vezető nút ès utána tudd követni azt.

2019. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, ehhez a megoldáshoz az enyémnél kicsit nagyobb gyakorlat kellene, mivel közvetlenül a forgó tárcsát kellene megvezetni, majd pedig a nut-ban tartani.

Időközben agyaltam rajta én is és valami olyan megoldás felé hajlanék, hogy a védő burkolat éle által alkotott síkon kellene megvezetni.

2019. szept. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!