Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Einhell csavarbehajtó megéri?

Einhell csavarbehajtó megéri?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy csavarbehajtó vásárolni elérhető áron barkács célra amivel nemkell a gyártó anyukáját emlegetni és bírja a strapát. Ez milyen választás?


Einhell TC-CD 18-2 Li


[link]



2019. okt. 8. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én a helyedben várnék,figyelnék....amíg vagy a Lidlben,vagy az Aldiban lesz. ott is így körül van,CSAK,2 sebességes,2 akksis,és 3 év garival.
2019. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy ugyanilyen márkás fűkaszát használok vagy 8 éve hiba nélkül. Megbíznék benne.
2019. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Várni nem tudok mert jelenleg nincsen és szükségem lenne rá. Ahogy olvastam ez is 2 fokozatos. Ennek a márkának milyen a szervízháttere? Esetleg tudnátok ajánlani más terméket ami megtalálhazó a webáruházakban?
2019. okt. 8. 15:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah és ment a zöld kéz :)
2019. okt. 8. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

én ezt fontolóra venném, DeWALT kicsit butított változata

[link]

2019. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

de amit linkeltél az sem rossz, esetleg egy Black&Decker?

ami a Stanley/DeWALT cég gyártmánya, bár sokan szidják, fikázzák, szerintem még mindig érdemes benne gondolkodni

2019. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem rossz amit linkeltél de én annyit azért nem szánnék rá. Black and decktert pedig nem szeretnék én is sok rosszatt halottam róla
2019. okt. 8. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát ennyiért igazán jó minőséget nem fogsz kapni.

Egy akksival...hm..

Szervízhálózat ? Az micsoda ? Minek ?

2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt einhell, elment amíg az akku bírta. Végül is nem rossz. Vettem utána az aldiban, az rossz volt amikor elhoztam, visszaadták az árát. Elég gagyinak tűnt nekem.


Viszont most hitachit vettem, nem sokkal drágább, de ez valódi szerszám.


[link]

2019. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Én egy Bosch gépet hajtok évek óta. Régebben Metabö volt, de az egy háztűz során megsemmisült.
2019. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!