Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tömör polikarbonát lemezt...

Tömör polikarbonát lemezt (2-3 mm vastag, hajlékony) hogyan rögzítsek fémvázhoz úgy, hogy a hőtágulás ne tegye tönkre, de kellően "feszes" legyen?

Figyelt kérdés
Nem igazán találtam olyan profilt, ami ilyen lemezhez való, csak a légkamráshoz láttam megoldásokat, ami sokkal merevebb. Nagyobb lap esetén (1m x 1m) gondolom a hőtágulás már jelentős lehet, viszont ahhoz, hogy tartása is legyen, szerintem nem elég egy U-profilba csúsztatni, ami megoldja ugyan a hőtágulást, de nem tartja "feszesen" a lapot. Van valakinek ötlete hogyan csináljan?
2019. okt. 10. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan helyen kell érdeklődni,ahol nem csak eladás van,ha nem beépités is .Náluk minden megtalálható.
2019. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom, a lemezt is csak rendelni tudom, ezért nem szívesen utaznék fel Pestre (de webáruházakban sem igazán találtam ilyet). Egyébként házi, "barkács" megoldás is érdekel, nem látványos helyre kell, csak hétvégi telekre.
2019. okt. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!