Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ebbe a melegbe hogy hűtsem le...

Ebbe a melegbe hogy hűtsem le a szobámat? (fontos)

Figyelt kérdés
a szobám az emeleten van és rohadt meleg van. ráadásul a gépem is fűt rendesen. az ablakaim be vannak sötétítve reggel kiszellőztetek de így is meglehet halni. vmi ötlet? Most műtöttek egy hete szóval még strandra se mehetek.
2010. júl. 16. 12:41
 1/5 bencurio válasza:

Sokféle módszer van:-néha áztasd a lábad hideg vízbe

-nedves pólót teszel magadra

-ha van ventillátor használd (ha nincs akkor is érdemes venni , nem drága)

2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy, ha a csuklódat hideg vízbe teszed, lehűt... szerintem is vegyél valamit, nem olyan drágák, de megérik.... vagy próbálj egy kicsit huzatot csinálni...
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anyukám reggelente vizesen rakja fel a függönyt (és a sötétítőt) ami így nehezebben melegszik fel és nem ereszti át annyira a meleget.
2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma a rádióba azt hallottam, hogy hideg vizes palackokat tesznek a ventilátor elé, és az lehűti a levegőt... Nem próbáltam, csak hallottam, nem tudom ér-e valamit :)
2010. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hideg vizes ruhát tekerj a csuklódra ( mondjuk egy ruhazsepit, esetleg valami vékony trikót). Sajnos mást nem nagyon lehet tenni, ha nincs légkondid, és ventillátorod...nekem is dög meleg van a lakásban, minden ablak zárva, redőny lehúzva, így nem jön be a meleg...de a tégla sajnos átmelegszik...reggel volt egy kis eső, az kicsit lehűtötte a levegőt, de kb. 2 óra múlva már megint meleg volt...én sokszor lezuhanyzom, vagy hideg vízzel megmosom az arcomat, kezemet...

Jah...és tudom, hogy hülyén hangzik, de esetleg igyál meleg teát....nem véletlenül isszák ezt az arabok a sivatagban.

Először baromi meleged lesz tőle, de utána kevésbé fogod érezni a meleget, és hosszabb ideig eltart, mintha hideget innál.

2010. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!