Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hgy tegyem modernebbé a szobámat?

Hgy tegyem modernebbé a szobámat?

Figyelt kérdés
Hogy tegyem modernebbé a szobámat? Mik a mostani modern, menő darabok? Minden jöhet, ami egy 15 éves lány szobájába belefér. Elég nagy a szobám, 9m széles és 11m hosszú. (: hangsúlyozom: MINDEN JÖHET ágytól virágig, minden. (:
2010. jan. 17. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

na ne már, nekünk a házunk ekkora.

de nem rossz indulatból mondom, de tényleg ekkora?

2010. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
az tényleg jónagy
2010. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nekem 6,5 × 4 m-es a szobám. szerintem legyen tolóajtós szekrényed az nagyon jól néz ki. milyen a fal színe?
2010. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ekkora a szobám. :) A falam színe most világos rózsaszín, azon nem szeretnék változtatni. (:
2010. jan. 17. 19:44
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
akkor a fehér bútor szerintem szép lenne benne.
2010. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Hát ez tényleg nagy szoba !!!:D

De viszont ami a lényeg : ágy,székek,kis asztal pl,vmi disztartónak,egy tanuló asztal-mondjuk ezt a részt a falnál ki raknám poszterekel-sztem az nem szép ha az egész szoba tele van poszterrel (csak egy kis sarok )tv álvány rajta házi mozi rendszer,számitógép,ruhás szekrény,éjjeli szekrény,kis lámpa,esetleg ha szereted a hangulat világitás lehet neont,vagy lávalámpát !!!egyéb diszek ami esetleg tetszik !!!de viszont van egy tanácsom az se jó ha a szoba nagyon tele van !!!jah még valami a szőnyeget elfelejtettem !!sok sikert hozzá :D

2010. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

első vagyok: hát jó, ha ekkor akkor ekkora. nekem az első az lenne, hogy a szobán belül leválasztanék egy jó nagy részt gardróbnak, kétoldalt polcos meg akasztós ruhaszekrény, középre a bejárattal szembe tennék egy hatalmas nagy tükröt, és egy puffot vagy hosszabb ülőalkalmatosságot. 15 éves vagy, egyre több és több ruhád lesz, ez tök jó lesz tárolni és rendszerezni a ruháidat, cipőket. akkor még vennék egy hatalmas de hatalmas nagy franciaágyat, nemsokára már úgyis kell a pasik miatt :)

akkor lenne külön tanulósarkom, ahol íróasztal számítógép lenne, könyvespolcok (nem tudom mennyi könyved van, nekünk sok). mindenből hatalmasat vennék. nagy pálmafa, banánfa vagy szobafenyő. bocs de ekkora szobát én el sem tudok képzelni :)

2010. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
ekkora szobába még szauna is belefér, meg kondigépek.
2010. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Szia:)Húú,bárcsak nekem lenne ekkora szobám:Drengeteg ötletem van:)

Szerintem először válassz le belőle egy részt,az legyen a gardrób,egy jó nagy tólóajtós szekrénnyel,vagy gipszkarton fallal is meg lehet oldani.Aztán legyen egy elkülönített rész,ilyen háló-rész,oda betennék egy hatalmas nagy franciaágyat,egy kis éjjeli szekrénnyel,baldahinnal,nagyon hangulatos:)Aztán csinálnák egy tanulós sarkot,mivel még csak 15 vagy,sokat kell még tanulnod.Egy sarok íróasztal számítógéppel,könyvespolccal,forgó székkel,nagyon jól meglehet csinálni.Plusz még tennék be egy kisebb kanapét,vele szembe egy tv-t,ahová le tudsz napközben pihenni.A falra képeket,posztert szerintem ne,az gyerekes,és csak elcsúfítaná,habár nem tudom neked milyen az ízlésed,én tuti nem tennék be.Lehetne csináltatni a falra még egy szép nagy falfestményt is.Aztán egy szép csillár,plusz még vmi hangulat világítás is.Vmi szép függöny,ami színben harmonizál a szoba színeivel.Egy nagy babzsák is jöhet még,sok-sok virág,ablakba pl.ilyen pici cserepesek,meg egy két nagyobb,pálmafa,vagy ilyesmi.Azt még kifelejtettem,hogy a gardrób szobán belül rendeznék be,egy szépítkezős sarkot is.Egy szép nagy paraván,nagy tükörrel,egy kisebb szekrény,néhány pipere cuccnak.

Sok-sok gyertya,néhány szőnyeg,parafa tábla a tanulós sarokba.Nagyon sok ötletem lenne,de így láthatatlanba nehéz:)

2010. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
igen, küldj képet.
2010. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!