Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kezeljem az ígérgető...

Hogyan kezeljem az ígérgető szerelőket? Legyek kitartó és "zaklassam" őket?

Figyelt kérdés
Mikor a szerelők hitegetnek, ekkor hívjam és megbeszéljük, majd akkor stb, de konkrét dolog sosem hangzik el. Ha felhívom a megbeszélt időpontban, hívjam később. Részben emiatt csinálok mindent én, de van amihez sem tudásom, sem szerszámom nincs, muszáj szerelőre bíznom. Akár otthon, akár egy autónál.

2019. okt. 19. 11:02
 1/9 anonim válasza:
94%
Második vagy nagyon max harmadik hívásnál mondanám neki, hogy ha nem ér rá az adott héten akkor azt mondja, ne húzzuk egymás idejét, keresek valaki mást (ettől általában görcsöt kap a pénztárcájuk a farzsebükben aztán összeszedik magukat). Ha azután se adna egy biztos időpontot akkor hagynám a francba.
2019. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Felhívos mondjon időpontot ha nem tud inkább mondja mwg keresel mást
2019. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Keress másikat,mert az idő csak telik .

Nem is szólnák többet már többet rájuk

A megbeszélt időpontra nem jöttek az ácsok,a szomszédba .

A tulaj azonnal keresett másik szakembereket .

Már félig kész volt a tető,amikor megérkeztek.

A tulaj csak annyit mondott,menjenek oda ,ahol eddig voltak .El is tűntek nyomban .

2019. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem rossz helyen, vagy rosszul keresel szakembereket. Nekem legalábbis nincs ilyen "ígérgetős" tapasztalatom, ha hívtam valakit, akkor jött is, időben, sokszor szinte percre pontosan. Persze, lehet, hogy én vagyok szokatlanul szerencsés.
2019. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van amikor nekem is sikerül jót kifognom. Van amikor ugyanaz a cég egyszer jó, pontosan érkeznek és annyiba kerül, amennyit megbeszéltünk. Tegnap viszont ugyanettől ment a ködösítés. Nem akarok összeveszni senkivel, de ha a sokadik alkalom után megemlítem, hogy elfogyott a türelmem, akkor én vagyok a sz@r alak és garantált az összeveszés. Eddig egy emberrel volt ilyen, de a többivel is ide jutunk, ha a veszekedés helyett nem csinálom meg én.
2019. okt. 19. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Keress másik szakembert,biztosan bevállalt valami nagyobb ,egyben pénzesebb melót, és most nem ér rá veled foglalkozni.


Legközelebb ha elmész valakihez kérdezd meg hogy biztosan ráér-e.Önmagától senki se fogja azt mondani hogy bocsi de most nem. Mert ha híre megy hogy valakit visszautasított,az negatívan fogja érinteni. Még akkor is jobban jár ha hiteget,és úgy keresel mást...

2019. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ja igen és azzal se mész sokra egy jó szakinál akinek van rendesen melója,hogy akkor elmész máshoz! Maximum feketelistára kerülsz nála.
2019. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon megnőtt a szakemberek ázsiója, mióta a java külföldre ment dolgozni. Kőművesnek, burkolónak olyanok is vallják magukat, akik igazi szakit akkor láttak, amikor átment előttük a zebrán. Aztán amikor az ajánlattételük második mondata az előleg, na akkor köszönöm, ennyi volt.
2019. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
Ne reklámújságokból és falragaszokból keress idegen hirdetőket, hanem ismerősök, barátok által "letesztelt" mesteremberek után érdeklődj.
2019. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!