Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért mindig a flexezőket...

Miért mindig a flexezőket szidják, amikor nem ők tehetnek arról, hogy ennyire sivító és bántó hangja van a gépnek?

Figyelt kérdés

Akkor is ilyen a hangja amikor még nem is vágtak vele semmit.

A lényeg, hogy miért nem tudnak olyan gépet gyártani, ami eleve jóval halkabb?



2019. nov. 10. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Ugye most csak trollkodsz???


Nem az a baj, hogy a munkának hangja van, hanem hogy egyesek szombat-vasárnap hajnalban flexelgetnek, és nincsenek tekintettel senkire.


Az én szomszédom fát vág.

Egész évben. Nem túlzok, nem csak a télre készül fel, hanem egész évben megy a láncfűrész, körfűrész HAJNAL 4-től!!!

És minden nap, hétvégén is.

Én normál munkarendben dolgozom, hétvégén szeretnék pihenni. De rendre hajnal 4-kor kelek, amint világosodik, már indul is a gép.

Senkinek nem a géppel van baja, hanem az emberrel, aki idióta.

2019. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az idióta szomszédokról szólt!

Vagy csak trollkodsz?!

2019. nov. 10. 16:24
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Senki se szidja őket. Akit mégis nyilván azért mert éjjel nappal folyamatosan flexel meg zajong. Én is vágok fát másfél napig egy évben. Senkit se zavar szerintem. Engem se ha más vágja 2 napig az éves tüzelőjét. Ha egesz évben nyomja az már más.
2019. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, eszednél vagy?

Értelmes, segítőkész választ adtam, nem a gép zaja a probléma, hanem az ember, aki ezzel másokat nem tisztel meg.

Minden esetben ez a probléma, de ha nem fogadod el a kérdésre a választ, akkor miért írsz ki kérdést???

2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem olyan ügyesek,mint Mészáros Lőrinc.Ő idejében abba hagyta. Szerintem nekik sem ez a hobbijuk.
2019. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Valójában néma csendben is működhetne a gép, de a munka amit végeznek vele sosem lesz halk. A minőségi gépeknek nincs annyira visító, bántó hangjuk, de amikor nekitolom a hegesztésnek, vagy épp egy karosszériát csiszolok vele az már bizony hangos és erre nincs megoldás.
2019. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Tervezz egy halk gépet...
2019. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Napközben mindenki annyit fűrészel és flexel amennyit akar, leszarom.

Én is szoktam dolgozni az udvaron gyalugéppel, az még jobban visít mint a flex, láncfűrész vagy a körfűrész.

Természetesen emberi időben, és hétvégén ha jó idő van akkor nyilván nem zajongok, főleg ha a szomszédok is kint vannak az udvaron.

Plusz nálunk nyári időszakban vasárnap nem lehet fűkaszázni meg láncfűrészezni, önkormányzati rendelet.

2019. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha látom, hogy a szomszéd grillpartizik, nem megyek ki a benzinessel füvet vágni, nem állok neki flexelni, csiszolni. Csodálkozom, hogy másnak ez nem egyértelmű.
2019. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Én azért szidom a környékünk flexelőit, mert szigorúan ünnepnap és vasárnap reggel 6 és 7 közé időzítik a vagdosásukat. Vagy hétköznap éjjel 1-2 közé.

Például most kellemes volt múlt hétvégén úgy megemlékezni az elhunyt szeretteimről, hogy közben a szomszédban visított az a sz...

Egyébiránt nem zavarna, a munkának van hangja, csak kulturált időpontokban kellene használni.

2019. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!