Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ágykeretet mennyivel készítsem...

Ágykeretet mennyivel készítsem nagyobbra mint a matrac névleges mérete?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontos méretre csináld, hogy ne csúszkáljon.
2019. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a legegyszerűbb, pontosan méretre, úgy, hogy a matrac oldala és a keret belső fala egymáshoz simuljanak! Így pontosan belefér, és nem fog csúszkálni sem!
2019. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És pl ha csúszkal egy centit akkor az nagy baj?
2019. nov. 14. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve nem érdekel a válaszunk, akkor miért kérdezted?
2019. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan jött le az hogy nem érdekel...


Egyszerűen érdekelnek a miértek

Jó pap is holtig tanul hát még én :)

2019. nov. 16. 13:59
 6/7 anonim válasza:
88%
Egy centivel csinálhatod nagyobbra, az még bőven belefér. Ha ráfekszel, úgyis terül annyit, illetve a matracok sem pontosan milliméterre egyformák.
2019. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most csináltam magamnak ágykeretet, és nemhogy nagyobbra, hanem kisebbre van gyártva. A keret 2db 90x200-as Jysk-ös matrachoz készült. Belső mérete, 180 széles és 198 centi hosszú, és passzosan belemegy a helyera a két matrac. Szerintem nem is jó ha nagyobb, mert akkor a mozgástól kikophat a szövet. Matrachoz méreteztem, kicsit a falhoz nyomva, meg már az ágykeret is megvolt. Érdemes megvenni a matracot előtte, mert úgy hallottam, hogy pl az Ikea matracainak mérete kicsit eltér a más üzletek matracaitól. Persze az ő ágykereteibe jók :-)
2019. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!