Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A konyhai páraelszivó kivezető...

A konyhai páraelszivó kivezető csövét visza szeretném vezetni a konyhába, milyen szürőt tegyek bele házilag, ami nem engedné be a szagot?

Figyelt kérdés
Igy meleg levegő kerülne vissza a konyhába,persze a kinti csőre tennék lukakot,hogy onet is kerüljön be egy kis friss levegő?
2019. nov. 26. 10:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg persze az a gond,hogy a kályha kéménye amibe bele van vezetve a gázbojler,vissza szivja a füstöt a páraelszivó! a Szellőztető viszont kevés levegőt juttat be! Igy gondolom a saját levegőjét visszajutattná és nem volna gond! Müködne-e ? Valami tanács?
2019. nov. 26. 10:58
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Kályha, gázbojler, páraelszívó. Te aztán szeretsz veszélyesen élni mit mondjak.


Ebben a kombinációban durván életveszélyes az egész hóbelebanc!


Szerintem mielőbb hívj egy gázszerőt, aki rendbe teszi a kéményeket, ne házi barkácsolj, aztán ugorj be a templomba elmondani egy miatyánkot, hogy eddig nem fulladt meg senki.


Addig is kösd ki az elszívót, hogy még véletlenül se lehessen bekapcsolni.

2019. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 Átfolyós gázbojler ami csak akkor kapcsol ha a melegvizet használjuk!

2 Az elszivó 4 napja müködik mivel ujja konyha! Eddig nem volt

2019. nov. 26. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Azért a 4 napért dobj be egy százast Szent Balázsnak!

Az elszívót meg szüntesd meg!

És hívj szerelőt aki rendbe rakja!

2019. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos a cikket nem találom, de pár éve egy 14 éves lány fulladt meg zuhanyozás közben, mert közben járt a szagelszívó is. Fél óra után tűnt fel a családnak, hogy még mindig folyik a melegvíz... Mindenki otthon volt.

Leállt a légzése, nem tudták újraéleszteni a mentők.

Fogalmuk sincs az embereknek, milyen veszélyes a nyílt égéstér + elszívó együttes használata.

2019. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elszívás hatására megfordulhat a a kémény normál áramlási iránya! Ez nagyon veszélyes! A CO mérgezés azért szar, mert először lebénul minden izmod, nem tudsz kiabálni, mozogni. Tudod, hogy baj van, és mindjárt meg fogsz halni...és pillanatokon belül másra is ez vár.

Amit csináltál életveszélyes!

2019. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy ha eleve visszavezeted a szagelszívót ugyan oda,

akkor mi értelme van bekapcsolni???!

HE?

2019. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aktivszén filteres páraelszivóról még nem halottatok?

Én csak kérdeztem van-e ötlet ?

Amugy Gondoltam,hogy nincs pozitiv hatása az embere füstben főzni!

MArad a B verzió ! Kiteszem a gázátfolyót becsinálom a kéményt és teszek elektromos vizbojlert!

Amugy kösz a segitséget

2019. nov. 26. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De hallottunk vagy 30 éve létezik. Semmit sem ér. Gyorsan elzsírosodik, sűrűn kell cserélni, nem szűri olyan intenzitással.
2019. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!