Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tipli kiszedése gipszkartonból...

Tipli kiszedése gipszkartonból, hogyan?

Figyelt kérdés

sziasztok!


a könyvespolcot arrébb rakjuk és a tiplik maradnak a gipszkartonban.

megpróbáltam hogy belecsavarok egy csavart és kihúzom fogóval, de mintha ki akarna szakadni köralakban körülötte pár centi szélesen a fal...

hogy kell ezt csinálni?


2010. júl. 19. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen tipli. Van, amelyiket ki kell csavarni.
2010. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszont van olyan tipli is, amit, ha betolsz a falba akkor az oldalán van két műanyag fül, amik beakadnak és esélyed sincs rá, hogy kiszedd... kis gipsszel be tudod foltozni a lyukat... az már ott marad, ha nem tudod kiszedni..
2010. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! végül csavaros volt, de annyira becsavarva, hogy ki kell tépni egy kicsit.. ezért utána gipszeltem... ezeket a tipliket fel tudom újra használni? ugyanígy gipszkartonba.

hogy kell berakni?

2010. júl. 19. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha veszel ujat. ezket a tipliket ugy kell berakni hogy akár egy csavarhuzoval tekergetve csinálsz egy kis lukat, majd egy csillagcsavarhuzoval betekered a tiplit. Azonban a használt tiplinek már nins meg az a része ahová a csavarhuzot kell beillesztni, mert oda megy a csavar, és az szitnyirja a vájatot. Barkácsboltban tudsz venni kb 5-10 ft /db
2010. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!