Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fát Fúrtam. Beletört a fúrószá...

Fát Fúrtam. Beletört a fúrószár. Ferrex fúróm van. Hogy tudok beszerezni egy darab ugyan olyan fúrószárat?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 17:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve hol? Aldiban vettem nemrég. Most használtam először. Neten lehet rendelni?
2020. jan. 4. 17:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházban árulják a fúrószálakat. Lehet, hogy ahhoz kicsit utazni kell... Vagy kérsz valamelyik szomszédtól.
2020. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerszám barkács boltban,ahol minősigit is adnak .
2020. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

Köszi.

Szomszéddal nem vagyok jóban...

#3

Megpróbálok beszerezni valahol..

2020. jan. 4. 18:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyan ilyen márkájút nem találok? Nem adnak el?
2020. jan. 4. 18:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ugyanolyat venni, ami törik?
2020. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt néztem ki ezt szeretném megvenni! Még a jövő héten!

2020. jan. 4. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy a fúrógép milyen márkájú, a csigafúrók általában bármilyen szerszámüzletben megvásárolhatók. Teljesen felesleges készletet megvenni, ha a benne találhatók jó részét soha nem fogod használni. Bár nem írod, de talán a beletörés oka az volt, hogy nem volt előfúrva a furat. Nem ajánlatos rögtön nagy átmérőjű furatot készíteni nagy átmérőjű csigafúróval, mert a nagy súrlódás miatt a nagy forgatónyomaték mellett könnyen eltörik a fúró. Fánál is ajánlott előbb 3-4 mm-es fúróval előfúrni a lyukat, utána pedig 3-4 mm-rel vastagabb fúróval fokozatosan megközelíteni a kívánt végső átmérőt.
2020. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi.. De igen használnám a készlet tartalmát mert így is kevés amit adtak hozzá gyárilag 1-2 dbot.
2020. jan. 4. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Fában ha mély a furat, akkor még a kisebb furatátmérőben is elakasztja a beszoruló forgács (fától függ, mikor), ezért időnként teljes kihúzással érdemes kikapni a nútba gyűlt forgácsot.
2020. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!