Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy hívják ezt az alkatrészt...

Hogy hívják ezt az alkatrészt a képen, és hol tudok venni ilyet személyesen Budapesten (fotó)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fürdőszobai üvegpolc volt rögzítve ezzel, csak eltört. Voltam három bútorboltban, fürdőszobaszalonban, szerelvényboltban, de nem kaptam. Webáruházakból lehetne rendelni, de azt nem szeretnék. Hol tudnék személyesen venni ilyet? Köszönöm!



[link]


2020. jan. 15. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Polctaetó pillempatty. Bauhausban minntha láttam volna.
2020. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barkács boltokban érdeklődj .
2020. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Végül csak megrendeltem webáruházból, kétszer annyiba kerül a posta, mint a termék. De nem is az ár, hanem hogy nyóc nap, mire megkapom, addig meg nincs polc. Azért szétnézek holnap pár helyen, de sajnos barkácsbolt, meg 1000 aprócikk bolt is egyre kevesebb van, még Budapesten is.

2020. jan. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!