Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cipőtalpon, ha van kis repedés...

Cipőtalpon, ha van kis repedés, azt házilag meg lehet kicsit javítani, hogy bírja még a cipő?

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem repedés lehet,hanem törés .Javításra sem vállalnak be ilyet ,már .Száraz időben még használható.
2020. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha elval pl a cipő talpa akkor két komponensu epoxit összekeverek, folyekonyra melegitem és azzal szoktam megragasztani, talán ahhoz is jó.
2020. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod telenyomod a repedést pillanatragasztóval és utána öntesz rá szódabikarbónát,ha a repedésen át tudsz látni illetve be is ázik,belülről tegyél előtte szigetelő szalagot,gyorsan megköt ráadásnak elég erősre.


Én minden cipőmet/papucsomat ezzel a módszerrel javítom, bírja elég sokáig.

2020. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Biztos a pillanatragasztó a legjobb? Nem valami rugalmasabb kell

? És a szódabikarbóna mire kell?

2020. jan. 17. 09:12
 5/7 anonim ***** válasza:

"És a szódabikarbóna mire kell?"

Arra hogy erősítse a ragasztást.

2020. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen erősíti a ragasztást valamint mivel elég nagy keresztmetszetű a cipőtalp, így a szódabikarbóna nélkül nem biztos hogy rendesen átkötne, vagy csak nagyon lassan.

Szódabikarbónával viszont tényleg pillanatok alatt megköt, nyugodtan próbáld ki egy fadarabon.


Amúgy nem kell rugalmas legyen a ragasztás, már amennyiben tényleg csak repedés, vannak rugalmas ragasztók de nekem nem váltak be.

2020. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erősen függ a cipőtalp anyagától, mivel lehet meghosszabbítani a használhatóságát. Bőr, gumi, műagyag mind másképpen javítható.
2020. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!