Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bőr bakancs oldala repedezik...

Bőr bakancs oldala repedezik megtörik miért?

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam egy stil acélbetétes bakancsot rokonomtól az ő lábára nagy volt 2 hónapig hordtam de az oldala eszméletlenűl berepedezett és törik málik leróla a bőr

pedig kenem bőrápolóval már egxyre gykarabban


miért lehet ez?

a steel jó márka nem?



2016. febr. 4. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Mivel tél volt, lehet, hogy nem ápoltad időben, és a só és őnos eső szétcseszte. Vagy az is lehet, hogy rossz minőségű a bőr, rosszúl csinálták a bakancsotesetleg az époló cuccod.


De egyszerű pech is lehet, hogy vlaami úgy sértette fle, hogy msot jön a baj csőstül.

2016. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lakk szerű felülete van, az hajlamosabb rá. Tuti nem hamis?
2016. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kindlzoli válasza:

Nekem is ilyen problémam van és bárhol keresem a kérdéseimre a választ egyszerűen nem találok. Nekem egy Invader bakancsom van és kb 4 nap után ugyan ez történt szegénnyel a felülete felrepedezett. Ugyan nem mállik nagyon de nekem elötte volt egy steel em is de annál nem tapasztaltam semmi hasonlót.

Én csak arra tudok gondolni hogy mivel jo 1-2 számmal nagyobb a bakancs ezért az orránál jobban hajlik és ezért repedezett fel az a rész viszont hogy ezzel lehet e valamit csinálni azt nem tudom😳😳😳

2017. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzaboSandorZoltan23 válasza:
hello, nekem is van egy 8soros burgundi steelem és repedezik, kb 1 hónapot hordtam és csak most kezdte el a málást, utánna jártam miért, a bőrfesték a ludas, az málik le róla a repedéseknél, a bőr jó állapotú,viszont lehet a bőr belső kiszáradása miatt lehetséges ez, sajnos
2019. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!