Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Patentot milyen eszközzel...

Patentot milyen eszközzel lehet felszerelni a ruhára?

Figyelt kérdés
És hol lehet beszerezni olyat? Van egy régi de jó mackó felsőm, aminek tönkre menta cipzárja. Arra gondoltam, hogy pár patentot tennék bele, mert a cipzár alól még kifordítható mindkét oldalon teljes hosszában egy kis textil. Így nem fog valami jól mutatni, de pl udvari, kerti munkákhoz még jó lesz. Sajnos nincs idehaza se patent se patentbehelyező eszközünk sincsen. Milyen névvel kell erre rákeresni?

2020. jan. 17. 13:33
 1/6 anonim válasza:
27%
szegecsnyomó
2020. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Edit! Udvari, kerti munkákhoz tökéletesen megfelel az a patent amit tüvel + cérnával kell felvarni.
2020. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom mi a pontos neve, de én múltkor az Auchanban vettem készletet, kB 400 Ft volt. Van benne patent és a nyomóka is.
2020. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
2020. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Patent felütő a neve, barkácsboltokban kapható. Vki írta, h van felvarrható patent is, az neked jobb is lenne.
2020. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem is tudtam, hogy olyan is van
2020. jan. 18. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!