Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mielyik gérvágót vennéd hobbi...

Mielyik gérvágót vennéd hobbi felhasználásra?

Figyelt kérdés

Vagy inkább eszerű körfürész?

Melyik márka? Melyi jó ár/érték arányban? Hol van most kihagyhatatlan akcióbam?


2020. jan. 27. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Kerítésléc darabolásra 20-30ezres kategória.

Komolyabb munkákra 100 ezer alatt nem érdemes nézelődni.

A olcsóbb kategória pontatlan, a 45° soha nem lesz 45, szintúgy a 90° se.

Ha neked ez belefér hogy pár tizedes eltérések legyenek a fokokban, akkor bármelyik hobbikategória megteszi.

2020. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Metabo, Makota, Bosch alagépek már elérhető áron vannak, mégis a nagy márkák közé tartoznak.
2020. jan. 28. 07:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egy használt bosch-t vettem, 20.000 ert, ráköltöttem 5000ret, mire a motort felújítottam, tökéletesen működik, tip-top... utananéztem, igaz kifutott széria, de 2012ben még árulták, 200 feletti áron... szerintem hobbira is ilyesmit keresnék.
2020. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Használtba azért nem merek belenyúlni, mert a szereléshez nem értek, ha elviszem szervízbe, ott meg kifizetem az árkülömbséget.
2020. jan. 28. 08:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Szívesen veszem, ha szólsz,amikor látsz olyan hírdetést, amire azt mondod, hogy megéri megvenni.
2020. jan. 28. 08:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen makitát vennék, tartósak, egész pontosak, és mint a legtöbb gépre van rá garancia.

De egyébként a metabo sem rossz.


A bosch mostanra sajnos felejtős, az utóbbi időben csak rossz tapasztalatok vannak vele.


Én speciel használt gépet nem vennék,kitudja mennyire van elkopva a hajtása.

2020. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na, pont most lesz a Lidl-ben. Parkside márka megér 20.000,-et?

Csak azt nem írja, hogy mekkora munkadarabot tud vágni? Mekkora fér alá, illetve mekkora szélességűt tud egyszerre levágni, mert gondolom nem kihúzható a feje?!?!

2020. jan. 29. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Műhelyünkben van egy parkside pzks 1500 a1 típusjelű gervágó, kihúzható 25cm széles, 7cm vastag anyagot atvag, mondjuk nem szereti az ekkora igenybevételt... akkor visszük magunkkal, ha nem 100% pontosság kell, de sokat kell vagni... pl ha ács munkaba segítünk be, tetőlécet darabolni tökéletes...

Kb 10cm széles 40mm vastag anyagnál mar eleggé elmásznak a beállított szögek... ha pontos vágás kell, akkor ne ez a gep... dw hobbi barkácsolásra tökéletes lehet... mondjuk én nem tudom, asztaloskent en barkácsolni is a dewalttal barkácsolok szívesen.

2020. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Otthonra meg vettem a boscht, de az csak áll egyelőre.. de faxa kis gép az is.
2020. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most a Lidlben nem a kihúzhatós lesz, szerintem az fintos.
2020. jan. 29. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!