Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mol evo 100. as benzin jó...

Mol evo 100. as benzin jó láncfűrészbe?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aztán milyen géped van te aki pattogásnak veszi a véleményt sötét csávó?Azzal azért tisztában vagy mi az összetétele a 100 as benzinnek? Nyomjuk a szájkaratét? Létezikm olyan ,hogy nem benzinálló festék..hamármost te házilag kifestetted a kőkorszaki akármidet elképzelhető amit leírtál de nem azn oktánszám szedte le meg nem az alkohol hanem a benzin maga.....
2020. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"sötét csávó" Nézd,mindenki magából indul ki, ha te így vélekedsz saját magadról biztosan van benne igazság!


A 100-as benzin összetételéről csak annyit, hogy igen tisztában vagyok vele! És? Honnan veszed hogy ami benne van rákkeltő? Azért mert azt mondják? Most őszintén! Pár éve még a kolbász volt rákkeltő, meg a vörös húsok, tiszta vicc, ez az ez rákkeltő az rákkeltő téma, ennyi erővel minden rákkeltő, erre hivatkozni meg már rohadt égő, és értelmetlen.


"Nyomjuk a szájkaratét?"

Nem köszi, karatézz magadban, fogadni mernék megy az egyedül is,(szerintem fogod ezt bizonyítani is a következő hozzászólásodban) vagy keress magadhoz mérten egyenlő ellenfelet, én speciel nem kérek az idióta okosságaidból!


Az hogy kőkorszaki cirilbetűs a gép amiről szó van, az tény,a gond csak az,hogy nem festettem ki a tankját, mióta megvan cirka 15-év,azóta a gyári festés volt benne, eddig érdekes módon bírta a benzint, egészen eddig 100-ast meg asszem 105-öst tankoltam bele, viszont legutóbb nem lehetett kapni a kúton 100-ast, így úgy voltam vele mondom kibírja azt az egy alkalmat, hát nem bírta ki.


Simsonommal ugyan ez a helyzet, annak a tankjából is kioldotta az etanol a festéket és elkezdte rohasztani a tankot,mondjuk abba nem E10-lett téve hanem még E5 előtte 2 -évig azzal se volt gond míg nem látott etanolt.


Szomszéd kínai láncosánál a benzincsövet ette meg, de nem 1 -év alatt 2-hónap alatt, előtte annak se volt baja, csak a berántóval kellett vacakolni folyton.


Havernak a babettájának a karbiját kezdte el enni, 3-hónap alatt tele lett fehér oxiddal a karbi.

Ennek se volt előtte ilyen baja előtte, mondjuk sokáig vegyesben használta,mikor mit kapott bele.

4-t robogójánál hasonló gond csak ott a gumitömítést kezdte el megenni.


Még sorolhatnám, de minek? Így is úgyis pattogni fogsz. Az a baj az ilyenekkel mint te,hogy hiába mutatnám meg akár személyesen az alkatrészeket, hiába hívnánk oda egy szerelőt,te még akkor is hajtogatnád, á hogy nem az etanol áááá nem, pedig még a napnál is világosabb az etanol nem való ezekbe a gépekbe, nem arra lettek kifejlesztve/méretezve és pont.



De innentől a vitát tényleg zárom, nem látom értelmét hogy egy okostojással vitatkozzak az egyértelműn!

2020. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
LIKEOLTALAK..De ,hogy segitsek picit.A benzint 60+ oktánszámról 100-ra 3 álltalam ismert dologgal lehet feltolni.1-ólom ugye nem kell mondani káros az egészségre-kivonták a forgalomból.2 Etanol -de ezzel nem lessz 100 as max 98 -egészségre mai ismereteim szerint-nem káros. 3 BENZOL....ennek a gőze-kipárolgása,égésterméke súlyosan rák keltő anyag.Nem véletlen ,hogy ezt is ki akarják váltani alkohol származékokkal.Filctollon kívül én még nem halottam volna ,hogy bármi más festéket oldana az alkohol...Képzeld ez azt Brazil fickót aki 20 éve E27 -est tankol.. vagy itt ahol dolgozok a cég E25 benzint...8 éve használom ugyan azt az Ms 210-gépet 3. éve nem E10 hanem E25-el....Mielőtt még te is azt írnád mint egy másik szagértő a Német Etanol az nem olyan mint a Magyar... de olyan különben nem etanolnak hívnák...Amúgy halkan mondom szerintem a 100-as benzinben is van Etanol csak kevesebb..De nem árultad el milyen géped van mert fém tankos ..nem is tudom 15 éves gép melyik az?? tényleg nemk tudom.Abba belegondoltál ,hogy ha tényleg a benzin oldotta volna ki a festéket egy országos botrány kerekedett volna belőle?? 110 meg 100 autós tankolhatott ott ..velük mi az ábra ? műanyag tankjuk volt?Kínai gép az oké,annak a levegő is károsítja a benzincsövét 300ft meg 3 perc szerelés és közben még szórakozol is... kb de ne hagyd annyiban győzz meg ha tudsz... itt a benzolról olvashatsz kicsit de van fent videó is,okosabb ember mint én elmondja mi a gond a 100 as benzinnel-keress rá... [link]
2020. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!