Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magasnyomású mosó önfelszívó...

Magasnyomású mosó önfelszívó funkcióval?

Figyelt kérdés

Használ valaki ilyet?


Mint például ez: [link]


Igen praktikusnak tűnik, mert mindig van pár hordó víz az udvaron, főleg ilyenkor a kinti csap még víztelenítve van a fagyok miatt, de a hordóból így is tudnám használni.


Viszont valaki a vélemények között azt írja a felszívó funkció ámítás.


Szerintetek lehet kocsit mosni úgy, hogy közben felszívja a vizet, vagy van valakinek ilyen?


2020. márc. 6. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyik tudja,de hírül nincs olyan nyomása!

Én pl. az ősszel a temetőben a sírt úgy mostam,hogy vittem egy 100 literes hordót,abból vette a vizet.

(aggregátort kértem kölcsön)

2020. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.


Tehát ezt úgy kell értenem, hogy ha vízhálózatra kötöm akkor jobb nyomást produkál, ha meg hordóból szivatom fel akkor gyengébb?


Illetve azt mondod ezt a több is tudja, pl. a karcher, vagy a lidlis csak nincs külön odaírva?


Milyen messziről tudja felszívni, vagy ott kell legyen a hordó mellett?

2020. márc. 7. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fejeztem ki magam...!

Igazából felszívni fel tudja,de hosszú percek,és ha víz nélkül megy a pumpa,az nem tesz jót neki.

Inkább úgy módosítanám,hogy sima ráfolyással is tud dolgozni mindegyik.

Én is úgy csináltam,hogy fent volt a hordó egy másik síron,a gép meg a földön. megszívtam a slagot,és mikor jött a víz,akkor rányomtam gyors csatival a gépre.

2020. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!