Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudok origamizásban...

Hogyan tudok origamizásban fejlődni?

Figyelt kérdés

Már több éve origamizok, mostanában kicsit elhanyagoltam a dolgot, de elhatároztam, hogy szeretnék fejlődni.

Általában youtube-ról nézek videókat pl.: Jo Nakashima videóit, de más helyekről is szoktam utánanézni dolgoknak.

Igazából a célom az lenne, hogy képes legyek magam által tervezett, egész bonyolult dolgokat is megformálni. Ehhez nagyon szívesen fogadok mindenféle tanácsot, javaslatot, tippet tőletek. Jöhetnek internetes oldalak, videók vagy könyvcímek is.

Előre is köszönök minden segítséget!



2020. ápr. 13. 18:53
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is rengeteget origamizok, egyik kedvelt hobbim. Fejlődni úgy tudsz, hogy sokat hajtogatsz, illetve amit én szoktam, hogy előveszek egy papírt, és elkezdem céltalanul hajtogatni, vagy fejben nagyjából igyekszem kitalálni a formát. Esetleg egy célt, amilyenre szeretném hajtogatni a papírt.

Remélem tudtam segíteni

2020. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!