Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú krova készletet...

Milyen márkájú krova készletet ajánlanátok hobbi szereléshez?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretnék venni egy készletet, ilyenje még nincsen.. olyanokat néztem leginkább ami 108 db-os. Többfélét találtam az alza.hu-n emag-on stb. Az alábbi linken található milyen lehet?

[link]


2020. ápr. 16. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hobbi célra 30-40 ezrest mondanék. Ha már szerszámot veszel, akkor ne a legolcsóbbat vedd.
2020. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek a rengetek részes olcsó cuccok, nem jók semmire.

próbálkozz ezzel, erre van megfelelő garancia, és barkács célra jó. [link]

2020. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
+1 voks a Yatora, nekem is ilyen van, és meg vagyok elégedve vele. Van 1-2 fogóm is tőlük azok is rendben vannak, egyedül a Torx készletükben csalódtam.
2020. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a rászánható pénz az általad linkelt készlet ára körül mozog, én is azt javaslom, ne végy olyat. Gondolj arra, hogy hány forintra is jön ki egy-egy része, az teljesen kizárt, hogy annyi pénzért minőségi szerszámot kapj.

Szerintem a hobbi szerelések e területének többségét le lehet fedni 6-8-10-12-13-14-15-17-19 mm-es dugóskulcsokkal, PH és PZ 0-3 méretű bitekkel, esetleg egy TORX sorozattal.

Egy jó fix és egy racsnis bitfogó, fix és racsnis hajtókar kell még hozzá, egy megbízható szerszámboltban ezeket egyenként megvéve összeghatáron belül minőségi szerszámokhoz juthatsz. Tény, nem csilivili bőröndben.

Innen-onnan én is kaptam szépséges és vélhetően igen olcsó bitkészleteket, ezek arra valóban jók, ha a szétszedni kívánt holmin van egy-két spéci csavar, azt ki tudom szedni, de azok eldobása után az egyenként beszerzett szerszámokat használom.

2020. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem hallottam még erről a márkáról. Ha az árából indulok ki, gyanúsan olcsó.
2020. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak a link, nekem is van egy hasonló, hétvégi kis szereléseket viszonylag bírja. Napi használathoz azonban tényleg kevés. Oda legalább proxxon, de hosszú távon, műhely munkákhoz megéri a zebra, garant, beta, hazet.
2020. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Yato egy hulladék. Én gépész vagyok és használtam Yato készletet. Lehullanak a dugókulcs fejek a feltűző szárról és ez több készletükre is igaz. Vegyél Kingtony készletet, az megbízható és autóiparban is használják, ráadásul megfizethető. Ne a db szám legyen a legfőbb szempont.
2020. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért a King tonyt ne ajnározd már mindenhol ennyire, messze nem olyan jó hogy így fel kelljen húzni... Nem mondom hogy nem jó, de aki hobbi szinten használja, annak felesleges, aki meg napi szinten használja, az tudja hogy a King tony is hullik mint a légy piszok, törik mint a dió stb. Nekem is van King tony, kisebb dolgokhoz használom, de komolyabb munkához csakis Beta.


Am kérdező, nézegesd fortum dugó kulcsokat. Ha darabra veszed, elég jó árba van, és viszonylag ipari célra is használható.

2020. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"King tony is hullik mint a légy piszok, törik mint a dió" a legjobb szerszám is szarrá változik a barbár használattól. Heti 40 órában használok Kigtony-t, vizes, lúgos és savas ipari környezetben, érdekes módon köszöni, jól van. A Beta már nem a régi, mindezt aranyáron, köszi nem.
2020. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig közel 30 éve nyűzöm a Beta-t heti 50-60 órában, messze jobb minőségű, kidolgozottságú mint bármely más ipari márka. Nem mondom hogy a King Tony nem jó, de ennyire nem kell ajnározni.


Egy hobbi szinten szerelő embernek meg teljesen felesleges mind a Beta, mind a King Tony, mert nem használja ki, neki tökéletes bármelyik jobb fajta barkács készlet is. Ház körüli munkára kiváló, kerékpár szereléshez is, autón is tud vele ezt azt csinálni, komolyabb dolgokra nem használja mert nem szerelő, tehát simán kiszolgálja pl egy Yato vagy Lidl-es Parkside készlet is.

2020. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!