Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezek a Gruppi-nevű oldalon...

Ezek a Gruppi-nevű oldalon hirdetett 8500W-os aggregátorok körülbelül mennyit tudhatnak valójában?

Figyelt kérdés
Kellene egy ami elbírja a hűtőt/mosógépet,mivel mostanában egyre gyakrabban megy el az áram 1-3 órákra. És hát ezek egész olcsóak.
2020. ápr. 17. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem erőltetném.

Olcsó húsnak híg a leve.

Ami már használható is az kb. 5x ennyibe kerül.

2020. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyet honda néven is árulnak:)


Itt egy mértékadó link



[link]

2020. ápr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem lett jó a link.

Hamis Hondára keress rá.


[link]

2020. ápr. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Első hát nem tudom, nekem alapból olcsó gépeim vannak, van egy kis teljesítményű 650-800w-os totál noname aggregátorom, abszolúte kínai,piacos cucc, már vagy 4-5 éve megvan, csak karbit kellett pucolni, egy évben megy úgy össz üzemidőben 20-25 napot, leginkább télen.

Láncfűrészem szintén 10.000-es benzines kategória.

És még sorolhatnám, nem mondom hogy nem volt olyan gép amivel nem szívtam meg, de zömében nálam az olcsó is bírja, vagy legalábbis az árát többszörösen behozza.


Ezért is gondolkodom ilyen olcsóbb aggregátorban, Viszont a 8500w-os csúcs-t illetve 6000w-os állandót sokallom, 160ccm-es 4-ütemű motorból nem hiszem hogy kilehet annyit venni.

2020. ápr. 19. 18:54
 5/10 A kérdező kommentje:

#2-3


Az hogy a hondáról koppintották annyira engem nem foglalkoztat,annyit én nem fogok kifizetni szinte csak a márka névért amennyit a honda gondol.

2020. ápr. 19. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezek a gruppis cuccok szó szrrint szemetek ennyi.
2020. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem ez volt a kérdés...

Egyébként megrendeltem, kíváncsi leszek, bár szerintem nem lesz rossz.

2020. ápr. 20. 17:06
 8/10 A kérdező kommentje:

Megjött, 3 napig tesztelgettem, tökéletesen működik, az állandó 3000w-ot tudja, a csúcs teljesítmény az ami nem valós, olyan 5000w-nál kezd el fuldokolni a motor, és esni a feszültség. de a 2,5 kw motort elindítja.

A bejáratás után cseréltem az olajat biztos ami biztos de lehet felesleges volt, tiszta volt.

Úgyhogy én meg vagyok vele elégedve.

2020. ápr. 29. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Majd meglátod nemsokáig fog az sokáig működni. Ha tovább bírja mint amenbyi idő alatt megkaptad akkor már szerencséd van
2020. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném hogy komolyabb gondom lenne vele, egész jónak tűnik, ettől sokkal gagyibb anyagfelhasználású kis aggregátorom is működik már régóta.

Nekem valahogy ezek a kínai gépek szinte mindig ledolgozzák az árukat.

2020. ápr. 30. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!