Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen elektromos fűrészt...

Milyen elektromos fűrészt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Inkább ágak, lécek darabolásához kellene. Túl sokat nem szeretnék rákölteni, mert nem kellene túl gyakran.

Güde GTK 2100-et látok a jófogáson 20-ért. Jó lehet ez? Boltban jóval drágább.


2020. máj. 1. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nem erre való.

Ehhez láncfűrész, vagy orrfűrész kell.

2020. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha neked 60mm vágási magasság elég akkor persze, elvileg bírni fogja, mondjuk én néznék valami nagyobb vágás magasságú gépet. Illetve ha megvetted, valami lágy indítót szereltess bele feltétlenül.
2020. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bőven elég a 60 cm. BD kézi körfűrésszel daraboltam eddig a metszéskor levágott ágakat, osb lapokat stb. Sokat nem használtam, de most mintha leégett volna. Nem vágta ki a biztit, de fény és szag jelenség volt. Nem tudom érdemes e elvinni javítani.

A lágy indító mit jelent?

2020. máj. 3. 08:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy leégett, lehet csak a szénkefe fogyott el, akkor is van szag meg fény :D

A lágy indító olyan cucc ami szépen lassan engedi csak indulni a rárakott dolgot, ennél a gépnél azért fontos mert a hirtelen indulás miatt a lap tehetetlenségéből adódó nyomaték letépi a fogakat a hajtásában lévő fogaskerekekről, típushibája.

2020. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem 60 cm-ről van szó, hanem 60mm-ről, azaz 6 cm-ről. Ezt azért vedd figyelembe.
2020. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nézem 60cm-t írt a kérdező, az igen komoly gép lenne :D, de igen 60mm-ről van ennél a gépnél szó, a lágy indítóval kapcsolatban tartom magam :D
2020. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, természetesen 60mm-re gondoltam.

Ilyen indítót lehet készen venni és beüzemelni? Tudnátok linket küldeni? Szerelő kell a beüzemeléséhez?

2020. máj. 4. 20:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Még kínlódom a kézi szétszedésével ...
2020. máj. 4. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy azt sem tudod mi az, én nem állnék neki a helyedben a lágy indító beszerelésének, egyébként szerintem bármely magán kis szervizben beleteszik neked, egy ilyen kis motoros gépbe bőven elég az ami a nagy sarokcsiszolókban is van.
2020. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!