Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » B30-as teglafalba szeretnek...

B30-as teglafalba szeretnek feltenni egy fali konzolt amin egy 43" TV lesz majd. Adtak hozza 5cm hosszu tipliket csavarokkal, de felek, hogy ezekkel nem lesz tul stabil. Aki nalam jobban ert hozza tudna segiteni?

Figyelt kérdés
Probaltam keresgelni a neten tipliket, de annyi fajta van, hogy nem igazan tudtam eldonteni melyik lenne a legjobb B30-as teglaba. Esetleg ha linket is tennetek be, ahol meg is tudnam venni ami jo hozza azt nagyon megkoszonnem.

2020. jún. 23. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol szeretnéd megvenni, Miskolcon, Veszprémben, Gyöngyösön?

Teljesen jó az a tipli amit adtak, ha téglába megy. Ha kevésnek gondolod, vegyél ugyan olyanból hosszabbat és hosszabb csavart is.

Ez a hagyományos fajta teljesen jó. [link]

8 átmérő elég, gondolom a mostani is az(8x50). Általában 4db tipli van hozzá, az is elég.

2020. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszi akkor inkabb veszek olyat csak 10 cm-eset, legyen inkabb tulbiztositva :)
2020. jún. 23. 11:07
 3/4 Fantom83 ***** válasza:
0%

Soha semmilyen falba nem tennék tipliket,ha fali konzolról van szó.

Átmenő menetes szárak a halálbiztos megoldás.

Ne kockáztass,nem éri meg.

2020. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Klíma konzolokat 8x160as csavarral szoktam felrakni normál falakra és a négy csavar simán elbír engem pedig 120 kg vagyok.
2020. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!