Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Legjobb szerszám márka? Ki...

Legjobb szerszám márka? Ki melyiket pártolja? Pl: Würth, Milwaukee, Makita...

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Makita
2020. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelműen a Würth, Milwaukee esetleg a Hilti, Flex.

A Makita nem is sorolható ezek közé a márkák közé, mert minőségben és árban is nagyon nem egy kategória.

Mondom ezt úgy, hogy 500-600 ezres Makita gépparkom van itthon.

Nem rossz a Makita, de egy Hilti vagy egy Milwaukee lényegsebben precízebb és megbízhatóbb gép.

Otthoni barkács használat mellet egyébként örök élet +1 év a Makita.

Egyébként amióta a Makita nem japánban gyártatja egyes gépeit, kezd alább menni a minősége.

Ugyan ez igaz a Metabo-ra is.

2020. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Gépekre gondolsz vagy szerszámokra.

Szerszámok közt rengeteg az örök garis már.

2020. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van jó pár Makita gépünk, igazából a fűnyíró egy hulladék (valószínűleg alul van méretezve a motor a legnagyobb házban), minden más szó szerint problémamentes évek óta.
2020. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig a hilti a legjobb. Van legalább 30 gép, a legöregebb 15 éves, voltak már többször javítva, de mindegyik működik.
2020. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen szempontbol? Ugy osszessegeben a Hilti a leg"jobb" de ez az aran is latszik. Makita relative jo minoseg es olcso, de gyenge, azonos teljesitmenyhez egyel nagyobb gepet kell venni mint a tobbi gyartonal. Igy mar nem is olyan olcso. Milwaukeenak az akku technologiaja verhetetlen, valamint a meret/ero aranya is a legjobb, viszont az akku rogzitessel voltak problemak az utobbi 2 szeriaban. Ezt a 2020-as gyartasokban mar orvosoljak. Metabo egy kenyelmes, pontos gep de nem megbizhato es szerintem draga. A Dewalt nagyon nagy, nehez vele dolgozni, es az akkuk gyorsan merulnek. Viszont nagyon eros, ara elfogadhato. AEG jo minoseg, eros csak nincs valasztek. Bosch arnyeka a regi onmaganak. Wurthel nem dolgoztam meg.

En mindent osszevetve Milwaukeet vettem, ar/ertekben szamomra a legjobb, az akku lotyoges meg igazabol csak utvecsavarozonal problemas, abbol 2020-asat vettem, igy megoldva.

2020. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A KS Tools nem tudom gyart-e akkus gepet, de kezi szerszamban profi barkacs kategoria, nem ipari. Elozo voltam.
2020. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sima szerszámból egyértelműen a Würth, csak sajnos azt kizárólag cégeknek adnak el! Esetleg még Hitachi vagy Extol, azokat gond nélkül tudsz venni! Ha szerszámgépekre gondolsz, abból több nagyon jó márka is van:

Bosch

Black&Decker

Makita

Hitachi

Skill

Milwaukee

Einhell

Dewalt

Stanley

Ryobi

AEG

2020. júl. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem olyan jo az a Wurth es nem is olcso. Egy Jonnesway, Kraftmann, Gedore red, Format legalabb olyan jo, de olcsobb es kaphato lakossagi vasarlok reszere is. A Wurth kopik, kilazol, kilotyogosodik relative gyorsan. Ha premium markarol beszelunk akkor meg Gedore es Sonic a top. Mondjuk aruk is van...
2020. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Makita egy világvéget is kibír simán, legalábbis amikkel én dolgoztam, azok biztos. Nekem Makita a favorit, utána a drága Boschok. Kaptam valakitől egy komoly akku Würth fúrógépet is, évek óta zokszó nélkül bírja a strapát az is, nagyon meg vagyok elégedve vele. Obiektíven nézve igazából minden méregdrága gép jó lesz.
2020. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!