Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Flex vagy Milwaukee sarokcsisz...

Flex vagy Milwaukee sarokcsiszolót vennétek?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztem, mit lehet róluk tudni?

[link]

[link]

Melyik éri meg jobban?



2019. jún. 9. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

pont ilyen milwaukee-m van kv ajó

bár egy szervizes aki dícsérte a milwaukee akkus gépeit a vezetékeseket lefikázta, én nem tapasztaltam semmi negatívumot, van benne áramszüneti indítás tiltás, lágyindítás viszont nincs, ennyiért...


flex elvileg jó(volt régen) most hallani ezt is azt is

2019. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebbe van lágy indító YouTube videot már néztem azóta rola. Eleinte makitákat néztem de most 4000 rel kerül többe, valószínűleg megéri...
2019. jún. 9. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem nincs benne, de holnap megnézem...
2019. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha ebből a kettőből lehet választani akkor inkább a FLEX,boltban mikor vettem saját részre sarokcsiszolót megnéztem mindegyik gépet,a milwaukee-inkább valami gagyibb olcsó műanyagos gépnek tűnt. Nézegettem a FLEX-et is az egész jó,de végül is makitát vettem,olcsóbb volt,ránézésre erősebb műagyagnak tűnik,illetve ami mellé vettem az is makita,9-évet simán kibírt komolyabb kopás nélkül,gyakorlatilag napi használatban.


Én 17-ért vettem de van pl itt 15-ért [link]


Szerintem sokkal inkább megéri a makita,azért csak beváltabb mint bármi más. A Milwaukee meg kb olyan most,mint régen a Black & Decker akkoriban mindenki azért volt odáig pedig soha nem volt egy nagy szám,egyik gépük se...

2019. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szervízes aki a milwaukee akkust dícsérte, a vezetékest fikázta(egyébként makita hitachi metabo flex kereskedés és szrvíz) mondta hogy a makita régen jó volt, de már leáldozott, akkor inkább hitachi
2019. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

régen mindenki B&D és bosch-t vett mert jók voltak, faternak bármelyik volt 15 éveket mentek, pedig be voltak vágva a malteros vödörbe, és reggeltől estig nyomta neki, a barkács gépnek!

original flex is hasonló, sőt még mindig megy a nagyflex kb 30 éve, de a mai flex annyit nem fog az tuti

ezeket csak azért írom hogy régi gépeket ne hasonlítsunk újakkal, volt zöld bosch akkus csavarozóm, svájcban készült, 20 évig használtam, akkor is csak az akksija adta meg magát

2019. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

válaszoltam a kérdésre, mivel pont ilyenem van, ezért lepontozni :) jaj

egyébként kézbe véve nekem nem tűnt gagyinak, volt már a kezemben ócska gép, pl még soha nem vettem parkside gépet, na az gagyinak tűnik kézbe véve...

2019. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy szónak is száz a vége a felx is biztos k..a jó, szerintem jobb mint a makita

nézd meg személyesen a két gépet vedd kézbe, egyikkel sem jársz rosszul

2019. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!