Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A szunyoghalot hogy kell...

A szunyoghalot hogy kell szepen feltenni hogy mindenhol egyenletes legyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova?
2020. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Össze tekered és szépen felteszed a polcra.
2020. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ablakra
2020. aug. 9. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:
2020. aug. 9. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább sebtapasszal ragasztottam föl.
2020. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a ragasztas reszere gondolom, hanem arra hogy minden iranybol kifesziteni szepen a szunyoghalot hogy ne legyen hullamok benne, es szep feszes legyen.
2020. aug. 9. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a sebtapasszal sikerült, a tépőzáras szalaggal nem, mert az lágy, nem tudod vele kifeszíteni.
2020. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó az a tépőzáras, de csak 1x használatos, mert a szélek szakadnak és újból visszatenni jól szinte képtelenség.

Előbb a felső szélét, folyamatosan egyik saroktól, kezeddel belenyomod a tépőzárba. Közban a rácshálózat szálait fogyeld, hogy egyenes legyen és ne húzd túl. Utána lefele az egészet már picit lehet geszíteni és alul belenyomni a a tépőzárba. Aztán körbe rásimítod, és a felesleget szikével levágod.

2020. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én félbehajtom és először a felső keret közepére ragasztom, aztán alul ugyanígy. Fontos, hogy egyenesen fussanak a szálak. Utána jöhetnek a sarkok és oldalak. Túlfeszíteni nem jó, mert akkor lekapja a tépőzárat.
2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!