Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet kapni egyenletesen...

Hol lehet kapni egyenletesen szűkülő csöveket?

Figyelt kérdés
olyan fém csőre lenne szükségem, teleszkóp készítéséhez, amely folyamatosan egyenletesen szűkül az elejétől a végéig, milyen néven és hol találok ilyet

2016. aug. 20. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj, vagy csináltass!
2016. aug. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan tudok csinálni?
2016. aug. 21. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Hááát, ha nincs bádogos műhelyed, akkor bizony nagyon nehezen!


De miért nem jó egymásba dugott hengerekből?

2016. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy nem tudtam megoldani , hogy ne csússzanak szét a csövek, mindkét irányból érné a terhelés a teleszkópot, lenne benne egy rúgó is illetve, hogy ne csússzon szét a két cső megfeszülne egymásban ezért kellene ilyen fajta cső
2016. aug. 21. 09:27
 5/6 A kérdező kommentje:
ismerek bádogost, de szerintem nincsenek olyan eszközei, hogy acélból megcsinálja nekem, akkor már talán inkább esztergáltatni lehetne, de az meg biztos drága lenne
2016. aug. 21. 09:29
 6/6 anonim válasza:

Húzott csőből csinálják, amiből kivágnak, és aztán összeütik egy sablonban! Hegesztik, csiszolják, és így tovább.


Keress egy lakatost aki megcsinálja neked. Készen ilyet nem lehet kapni. Hiszen ezernyi átmérő és csőhossz variáció van.

2016. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!