Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Leszakadt a redőny. Mit tudok...

Leszakadt a redőny. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Tegnap este húztam volna felfelé a redőnyt, amikor a húzózsinór (szürkés színű, hosszú csík) a kezemben maradt. A redőny lehúzódott, meg sem tudom mozdítani. A húzóka pedig kiszakadt abból a görgős részből amiben egyébként normál esetben benne van. Mi a teendő? Nagyon nehezen javítható?
2020. aug. 17. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nagyon nehezen javítható. Le kell szedni a redőny dobozát és felgurtnizni. Ha nem értesz hozzá vagy nincs szerszámod akkor hívsz egy redőnyöst az megcsinálja 10 perc alatt.
2020. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Megijedtem, hogy nagyon baj történt.


Azt kihagytam, hogy tömbházról van szó, 3.emeleten lakunk. Ekkor is meg lehet úgy csinálni ahogy írod? Ezt az ablakon való kihajlás miatt kérdezem.

2020. aug. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!