Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A képen látható csavart...

A képen látható csavart milyen csavarhúzóval vagy bittel lehet kihúzni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 19. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító csavar, nem tudom ki találta ki.....


Én az ilyet egy lapos csavarhúzóval szendvedem ki, aminek a közepét bereszeltem. Úgy néz ki mint egy villa. A két ága beleakad a csavarfej háromból kettő vájatába, és így lassan, óvatosan ki lehet tekerni.

Aztán mennek a kukába...


Biztos van rá csavarhúzó.....

2020. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én az ilyen egyedi kulcsnyílásos mocsadék csavaroknak balos spirálfúróval szoktam nekiesni.

Az első válaszolóval max egyetértek,ha kiszenvedted,olyan messzire dobd el,h soha meg ne találd,és tegyél normális csavart a helyére.

2020. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan nem sokat látni, de ez tényleg a legaberráltabb csavarfej amit láttam. Méghozzá süllyesztve.

Ugyan van nekem egy készletem a hasonló csavarfej specialitásokhoz, de ehhez való még nekem sincs.

A kiszedési metódust meg leírták előttem.

2020. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy bitkészletem, amely tartalmaz 4 db-ot is abból a villához hasonló bitből. Amelyik eléri a csavart, és még bele is kapaszkodik, az sem tudja elfordítani. Milyen módon kellene próbálkoznom, hogy ki is tudjam venni a csavarokat?
2020. aug. 20. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretné már összeszerelni, akkor a fej elfúrásával lehet "kiszedni" a csavart de ez nagyon barbár módszer.

Jobbat viszont pillanatnyilag nem tudok.

2020. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!